Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Képzettebb vagyok a páromnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képzettebb vagyok a páromnál, én vagyok éretlen ha ez problémát jelent vagy ez tényleg okozhat gondokat?

Figyelt kérdés

Én 27L diplomás és eléggé ambiciós nő vagyok. Érdekel az önfejlesztés, a nyelvek tanulása és a sportok. A páromnak 28F nincs még szakmája és az általánost járta ki.


Az zavar, hogy nem tudok rá racionális szempontból felnézni. És kaptam már meg barátoktól, hogy mellém egy érettebb személyiséget képzelnének el.


A srácról annyit, hogy arany lelke van és úgy bánik velem, ahogy soha senki azelőtt. Nehéz gyerekkora volt, és ez meglátszik rajta. De zavar ez az egész őszintén, és tartok attól, hogy így milyen közös jövőnk lesz, ha neki ennyire ingatag a munkahelyi élete. Sokszor emiatt elég rosszul érzem magam, hogy ilyenekre gondolok. De már nem vagyok tini, szeretnék családot is, valamikor.


Örülnék ha elmondanátok az objektív véleményeteket erről a helyzetről. Köszönöm előre is!



2018. nov. 5. 10:03
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
57%

Akkor minek vagy vele, ha ennyi problémád van vele, amit nem tudsz elfogadni?

Egyébként szánalmas a viselkedésed, de hát érzelmi és értelmi intelligencia nem jár automatikusan a diplomához.

Unokatesóm felesége is akkor "bolondult meg", mikor a kormány rendezte a pedagógusok fizetését és ő jóval többet keresett a férjétől. Akkor lett máris külön kassza.

2018. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon kevés párkapcsolatról tudok, ami ezt hosszútávon túlélte. Szerintem minél hamarabb lécelj le, mert ez nem valószínű, hogy nálatok meg fog oldódni, ha már most gondot jelent.
2018. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Vártam, hogy a fejemre olvasnak :)

Nem tudom, mennyire érted a problémám. Épp arról van szó, hogy ez a srác egy tisztaszívű szerető férfi. Csak az élethez kell egy bizonyos fokú biztonság is. Ami legalább egy akármilyen munkát feltételez, ami neki sajnos nincs. Én eltartom magam évek óta, nem kell senki pénze, de nem tudom, hogy a jővő így hogy néz ki.

Mindenttől függetlenül köszönöm az őszinte válaszod Kedves Első!

2018. nov. 5. 10:15
 4/40 anonim ***** válasza:
92%

Elég kamu szagú, hogy diplomás, ambiciózus né létedre összejöttél egy 8 általánost végzettel.


Ráadásul az ambiciózus szót sem vagy képes leírni. Kamu!

2018. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%

> ambiciós nő

> nem tudok rá racionális szempontból felnézni


Tovább nem olvastam, lol

2018. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Több hibát nem találtál Kedves Négyes? :)

Mert én is emberből vagyok. És őszintén kevésbé érdekel, hogy hiszel nekem vagy sem. De köszi a “konstruktív” megjegyzést!:)

2018. nov. 5. 10:25
 7/40 anonim ***** válasza:
60%

Ez kamu. Ebben a versenyszellem járta világban kizárt, hogy egy nyelveket beszélő, diplomás nő összejöjjön egy 8 általánost végzett muksival. Szeretet, szerelem ide-oda. Gondolom előtte is ismerkedtél és a hozzád hasonlóan képzettek között is találtál volna olyat, aki normális, szeretni tudó férfi. Ezzel nem a végzettségét nézem le, ugye érted? Ez kamu.


Egy diplomás, értelmiségi 30F.

2018. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező itt ne foglalkozz olyanokkal mint 1-es pont ő is ilyen lehet mint a párod.

Sajnàlom ezt mondom de nem hozzád való,28 èvesen egy fèrfinek màr stabil egzisztencia kell,vagy piackèpes diploma/szakma.

Már règen karrierjèben előbbre kellene tartania,minimum senior szinten már vagy saját cèg vagy szakemberkèmt keresett asztalos pèldàul,de ő semmit se tett le az asztalra egyàltalàn,ez elèggè gáz.

Sokan már 24 èvesen már karriert èpitettek sőt előbbre tartanak.

Hiàba tàmadnak tèged mint 1-es,iszonyat szakadèk van köztetek,konkrètan nen teljesíti ami egy fèrfi kötelessège,hogy erőforrásokkal rendelkezzen megfelelő hátteret èpitsen fel.

Ő az èretlen, neked olyan fèrfi kellene aki törtető,karriert èpít,halad előre,komoly stabil tervei vannak.

Ez a sràc egyrèszt nem fog veled haladni màsrèszt idő kérdèse ès mèg nagyobb lesz a szakadèk.

Majd te jársz borvacsoràkra,cèges üzleti ebèdekre,komoly körökbe,oda őt nem is viheted magaddal mert nem odavaló egyàltalàn kinèznèk,hogy itt tart egy 30 èves fèrfi akit a barátnője tart el,aki 27 èves.

Szétszednèk plusz nem tudja majd veled tartani a szintet.

Te bèlszínt eszel majd,Hugo Bossba,My77-be fogsz járni ő talàn a Hàdàba meg,meg teszkó gazdasàgos vackokat eszik.

Èrted mit akarok mondani?

Ennek fordìtva kellene lenni,a férfi a csalàdfő aki a pènzt kiteszi az asztalra,nàlatok ez nem így van sajnos.


Ez ki fog ütni rövid idő alatt.

Olyat keres akire fel.tudsz nèzni ès mellette a tenyerèn hordozz.

Hidd el van ilyen,sikeres,gazdag,karriert èpìt,mellette nagyon igènyes magára ès mèg kedves is.

Hosszútàvon nektek nincs jövőtök.

2018. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Nem hazudok. Most kezdek csak igazán őszinte lenni magamhoz.

Még amikor nagyon fiatalok voltunk, volt köztünk egy nagyon erős kapocs. Ami nem teljesedett ki akkor. Most évek múltán úgy hozta a sors, hogy újra találkoztunk.

És igen, volt már kapcsolatom, “képzett” férfiakkal és azontúl, hogy mindegyiknek mindig igaza kellett legyen, nem sokkal lettem gazdagabb, sem ézelmileg sem másképp.

2018. nov. 5. 10:37
 10/40 anonim ***** válasza:
40%
Akkor meg mi a bajod?
2018. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!