Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti éltetek már meg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éltetek már meg ilyen problémát?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy összeszedtem egy nőt, akit konkrétan a baráti társaságom nem akar elfogadni, mert rasszisták, sőt családban is ez lenne a helyzet, egyre rosszabb hallgatni a panaszaikat, és nem értem miért mondják, hogy hagyjam a nőt... Ti éltetek már meg ehhez hasonlót? Ha igen tudnátok tanácsot adni mégis mit tegyek?

2015. aug. 3. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy muzulmán párom. Nagyon jól megvoltunk évekig és nagyon szerettük egymást. A baráti társaságom megoszlott, voltak akik elfogadták,volt aki nem.. a szüleim sem nézték sokáig jó szemmel, sőt volt, hogy hónapokig nem is beszéltünk. Amikor már több mint egy éve együtt voltunk, akkor apukám felkeresett, hogy hiányzom nekik, és hozzam haza a párom bemutatni. Utána normalizálódtak a dolgok. Szerintem ez idő kérdése..elsőre újdonság és botrány, aztán ha a környezetetek látja, hogy szeretitek egymást,akkor el fognak fogadni Titeket. Csak türelem..
2015. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cigannyal cigany kezdjen. Orulj, ha tuleled. Minel elobb szabadulj meg tole. Amig nem tudja a cimed. A barati tarsasagod velemenyr into jel, amit meg kellene fontolnod. Orulhetsz, ha meg nem terhes toled. Eleted vegeig fizetheted a gyerektartast. Ko kovon nem marad a lakasodban. Meg az ablakok se.
2015. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!