Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon miert tette?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mátéé98 kérdése:

Vajon miert tette?

Figyelt kérdés
Tegnap felhivott az exem,mert megkerdezte milyen ruhak vannak nalam,majd tobb mint 3 orat beszeltunk telon,kb mindenrol,2 honaoja lett vege,neki mar azota van baratja,es aztmondta,hogy ha nem lenne a baratja akkor mar nala lennek most,meg hogy ezt most o nem mondja el a baratjanak,hogy mi beszeltunk,szeretem,de o meg erdekes amit csinal,olyan furcsa amiket mondott,de erdekes,hogy ugy beszelgettunk mintha ezer eve ismernenk egymast,vajon mi a celja?

2018. nov. 11. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Well, hülyít csak. Gondolj bele, milyen ember lehet az, akinek partnere van és másnak ilyet mond, hogy már nála lennél, ha ő nem lenne neki. Tök mindegy, hogy te most az exe vagy éppen, vagy valaki másnak mondaná.

Másrészről engem zavarna, ha tudnám, hogy más farka jár már benne és velem beszélgetne az exem. Szóval minél előbb lepattintanám ezt a lányt a helyedben.

2018. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak talonban tart.
2018. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Több vasat tart a tűzben,ennyi.A mièrtjèt csak az tudhatja,aki ismeri őt.

Ha èn lennèk a helyèben,èn csak annak mondanèk ilyeneket,akibe mèg mindig szerelmes vagyok.A barátom akkor nyilván csak ,,búfelejtő" volna.Talán ő is így gondolkodik-vagy nem,de akkor meg csak játèk az egèsz.Egyik sem jobb...

2018. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat igazatok van,meg hat 3 evig voltam vele egyutt,abbol egyszer mar anno megcsalt,ugyhogy felesleges,csak azert szar merr nekem elso szerelem volt,neki meg ugye nem elso voltam es mar tudja olyankor mit kell tenni,nekem meg tul kell magam tennem
2018. nov. 11. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!