Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megismertem egy srácot és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot és most zaklat. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egy hónapja ismertem meg ezt a srácot. Én 31eves vagyok, ő 26. Azt gondoltam, hogy ebből lehet akár komoly dolog is, de pár hét után rajottem, hogy ő mégsem annyira érett, mint amilyennek szeretne tűnni. Végül én mondtam, hogy hagyjuk ezt a dolgot. Ő viszont nem képes túllépni. Hívogat, leveleket pakol a postaládámba, a szüleimhez járkál oda, hogy engem keres, holott nagyon jól tudja, hogy nem velük élek. A nagyszüleimnel is járt már és úgy veszem észre, hogy az a célja, hogy lejarasson. Elmond mindenféle r.bancnak, amiért őt elhagytam és tényleg mindenkinek a környezetemben ezt beszéli. Hol rejtett számról hív, hol teljesen más számról, mint az övé, de egyiket sem veszem fel. Viberen is írogat, hogy mekkora ku.va vagyok, hogy őt atvertem. Telefonszamot miatta nem szeretnék váltani, de ez a helyzet azért már nagyon kiakaszto. Mit lehet tenni, ha nem hagyja abba ezeket a dolgokat?

Légyszíves ne itelkezzen senki! Tudom, hogy hibát követtem el, de ha tudom, hogy ilyen ez a srác, eszem ágában sem lett volna mégismerkedni vele.


2018. nov. 15. 07:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Megmondod neki ha meg egszer ir vagy hiv vagy oda mer menni barkihez, mesz a rendorsegre es kersz egy tavoltartasit.

Vagy ha a te kozeledbe megy, azonnal hivod a rendoroket.

2018. nov. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem kovettel el hibat.

Talan megunja.

2018. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Milyen hibát követtél el? Olyant, ami ezt okozta nála.

Valószínűleg megunja, rá is lehet ilyeszteni.

2018. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Talán azt a hibát követtem el, hogy naivan azt hittem, hogy ez a srác komoly és érett, közben meg egy beteg ember és ez nekem le sem jött. Kellemetlen ez a helyzet, mert annyira nem is érdekelne, ha csak engem érintene a dolog, de így, hogy a családomat is belekeverte elég kellemetlen.
2018. nov. 15. 08:27
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos beszélned kell vele, normálisan nyugodt hangnemben. Meg kell kérdezd hogy mit akar elérni ezzel? Mi a célja? Hogy újra összejöjjetek? Így?


Amúgy faterod helyében már lebombáztam volna.

2018. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Én rendőrségre mennék.
2018. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Rendőrségre menj be, hogy zaklat.

Minden lehetséges bizonyítékot (elektronikusan vagy papír alapon kapott megkeresést) ments el, ill. őrizz meg, ezek bizonyítékok lesznek.

A rendőrségnek arra is van lehetősége, hogy a telefonodat figyelje (lehallgassa) az engedélyeddel. Így az összes utána történő hívása és hogy ott mit mond, ellene szóló bizonyíték lesz.

2018. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem lehet vele beszélni. Próbáltam már, de semmi értelme. Üvölt a telefonba, hogy én mekkora egy mocskos...vagyok, stb. Személyesen meg bevallom, nem merek vele találkozni, mert én baromi agresszívnak látom.

Szerencsére nem töröltem ki semmit amit írt és ha nem lesz más megoldás, akkor tényleg a rendőrséghez kell fordulnom, pedig ezt nem szerettem volna.

2018. nov. 15. 10:08
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Ne húzd a dolgot, épp ideje feljelenteni. Egyébként nem áll le magától.
2018. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg ezt kellene. Bár mondjuk bíróságra nincs sok kedvem járni. Nem értem miért nem lehet érteni a szóbol.
2018. nov. 15. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!