Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnám végleg elengedi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám végleg elengedi?

Figyelt kérdés
Voltál már úgy, hogy a lelked mélyén tudtad, hogy a ti utatok nem egy? Hogy egyáltalán nem "épít" téged a kapcsolat, amiben vagytok? És tudod, hogy nem ő az, akivel egy életen át tudnál élni boldogságban, de mindezek ellenére egész egyszerűen képtelen vagy végleg elhagyni, mert szereted és mert kötődsz hozzá. Nálam ez a helyzet. 3 éve vagyunk egy pár. 3szor szakítottunk, de pár hét, hónap után ugyanonnan folytattuk. Sokat veszekedünk, viszont annyi szereteted és törődést kapok tőle, amit soha nem kaptam senkitől sem és tudom, hogy nem is fogok.

2018. nov. 15. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mi az, hogy "tudom, hogy nem is fogok"?


mi vagy te, jós?


ennél csak jobb lehet minden.


sztem kapcs.függő vagy, és azért ragadsz a kakiba.


szakíts, és építsd újra magad.

2018. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

"Sokat veszekedünk, viszont annyi szereteted és törődést kapok tőle, amit soha nem kaptam senkitől sem és tudom, hogy nem is fogok."


Mi volt akkor a gond? Ezek alapján benned volt a hiba, ha így írsz róla.

2018. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És ez 3 éve így megy?


Együtt is éltek?

Mi a veszekedések alapja?

Mi az amiben hátráltat téged ez a kapcsolat?


Olyan mintha ti távkapcsolatban élnétek...

2018. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amikor nem vitázunk éppen, akkor kenyérre lehet kenni, de ha veszekedünk akkor nagyon. Szóval nem az a szolid vitatkozás, hanem, ami a csövön kifér, az ő részéről. És tisztában vagyok vele, hogy szakítanom kell, de nagyon nehéz.
2018. nov. 15. 14:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt, de hetente kb 5 napot együtt vagyunk
2018. nov. 15. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden par szokott veszekedni. Leirtal egy idealis kapcsolatot. Ha mindenki szakitana a veszeked miatt,akkor mindenki egyedulallo lenne.

N/36

2018. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden csak nem idealis.

Leirod, hogy erzed, hogy nem o az, akivel leelned az eleted. Amugy leirtad a tavalyi elethelyzetem, ugyhogy nagyon tudom min mesz keresztul.


En tudom magamrol, hogy kapcsolatfuggo vagyok, ugyh addig provokaltam amig o hagyott el, en akkor nem tudtam megtenni, de ereztem nem ez az en kapcsolatom. 6 ev utan.

Legyel bator, bar vigasztalni nem tudlak, hogy jobb lesz, mert azota en is csak kuzdok magammal es boldogtalanabb lettem, mert felismertem milyen szarban is eltem idaig. Ha ezt megteszed egy hosszu rogos ut all elotted. Hogy hova vezet? En sem tudom, megeltem a poklok poklat, es elem most is, de tudod mit visszanezve nagyon oszinten inkabb ez, mint hazugsagban elni!

Dontsd el mit akarsz, meleg kakit vagy kockaztatni, hogy hatha lehet jobb is..

2018. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok:

Ja es keszulj fel, hogy fajdalommal jar es minden igazi valtozas azzal jar. Ezt nem lehet meguszni!

2018. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező leírtad, hogy jelelneg én most mit érzek. Ez gondolom az ésszerűség és az érzelmek harca. Én a racionális utat választottam és elhatároztam, hogy inkább nélküle folytatom. Nehéz de csak az időmet pazarlom vele. Sokszor nem voltam boldog amíg együtt voltunk...nekem ez nem kell. Még ma is megdobban a szívem amikor látom. Nem volt könnyü döntés de szerintem ez volt a helyes. Remélem nem halok meg egyedül :))
2018. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!