Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lépjek ki belőle, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ki belőle, ha minden nap látni fogom?

Figyelt kérdés

Barátommal 3éve vagyunk együtt,egy szakra,egy csoportba járunk.

Már régóta érzem,hogy nem lesz jövője ennek a kapcsolatnak,de nekem ez az első és nehéz elengednem. Barátom sokszor emlegeti,hogy soha senki nem fog úgy szeretni mint ő,és néha el is hiszem. Én is szeretem,de érzem,hogy ez így nem jó.

A furcsa az,hogy amikor együtt vagyunk és nem beszélgetünk a kettőnk közt lévő ellentétekről,akkor minden szuper,minden rendben. De ha külön vagyunk és konfliktus van,akkor azt képtelenek vagyunk megoldani.

Erre nem lehet hosszútávú kapcsolatot építeni,ezt tudom. De most épp egy "jó periódusunkban" vagyunk,és nem tudom,hogy hogyan szakítsak,vagy szakítsak e. A dolog ugye azért is nehéz,mert együtt vannak óráink,minden nap találkoznánk,még akkor is ha csoportot váltok,előadásokon.

Nem tudom mit tegyek,első kapcsolatom,tényleg,rendes,kedves,humoros,de alapvető dolgokban nem passzolunk sajnos.

Nem lehet erre a kérdésre jól válaszolni,de szakítsak,vagy várjak hátha jobb lesz? Hogy fogom kibírni a mindennapos találkozót?


2018. nov. 15. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Barátom sokszor emlegeti,hogy soha senki nem fog úgy szeretni mint ő,és néha el is hiszem."


nehogy elhidd, tipikus manipulatív duma!


be van gyulladva a csávó, hogy karakán, erős nő vagy, és nélküle is fogsz tudni boldogulni, valójában ő van sztem jobban rád utalva, és ő fogja ezt jobban megszenvedni.


vagy sulit vált valamelyikőtök, vagy ha lehet csoportbontásban, órarend átszervezésével mentek órákra.



ez nehéz, mert bánatos bociszemekkel fog rád nézni szemináriumokon, és lehet, hogy bepróbálkozik újra a büfé előtt.


fontos, hogy erős légy, és ne törj meg.


tudatosítsd, hog ennek kampec, de még előtted az élet, és bárki jöhet.


ne hagyd magad manipulálni.

2018. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Az semmi, nekem a lakótarsam volt a barátnőm.

Szakítás után egy házban kerülgettük egymást, de úgy nem lehet élni, szóval elköltöztem.

2018. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

# 2 Mi az, hogy az semmi?


Elköltözni sokkal egyszerűbb, de közös egyetemre, szakra, csoportba járni, az más.


Egyetemet váltani nehezebb, mint albit.

2018. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen,itt az a baj,hogy sem egyetemet,sem szakot nem szeretnék váltani. Már több mint a felén túl vagyok a képzésnek,ez van a legközelebb hozzám, itt van albérletem stb. Nehezebb,mint lakást váltani,mert itt konkrétán az életem váltásáról lenne szó.

2018. nov. 16. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam ugyan ez a helyzet. Több, mint 4 éves kapcsolatban vagyok, egy szak sőt egy lakóhely!


Addig nem tudok én sem szakítani míg együtt lakunk. Ez minimum júniusig így lesz. Utána viszont kezdődik minden előről szeptembertől... nagyon jó lesz mondhatom :(

2018. nov. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!