Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet belőle? Lépjek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet belőle? Lépjek túl vagy sem? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Egy 23 éves a lány. kb 1,5 hónapja van túl egy 4 éves kapcsolaton. Rendszeresen találkozgatunk (kb 3 hete) hívjuk egymást, de még nem történt semmi nekem ő hiányzik amikor nincs velem, ő is ugyan ezt mondja rólam. Rendszeresen ölelgetjük és puszilgatjuk egymást, de ennél több nem történt. Még egy csók se.Mert a csókhoz neki szerelemre van szüksége. Néha azt mondja hogy engem csak barátnak akar, máskor meg kér hogy várjak. én 27 vagyok és fiú. Kérlek ki tudja mit rejt egy nő magában válaszoljon.
2010. máj. 4. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

A női lélek, bármennyire is hihetetlen, nem bonyolultabb egy fériénél. Ő nincs még túl a szakításon, ezt másfél hónap után ne is várd!

És még nem szerelmes beléd. Ez nyílvánvaló. Próbálkozz nála továbbra is, és ha úgyérzi, hogy kész egy új kapcsolatra, veled, biztosan nyit feléd. De erre nincs garancia. Ha még szereti az exét, akkor meg pláne.

2010. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Még nem dolgozta fel,nem akar belemenni még.ha folytatod,még lehet belőle valami,összejöhettek vagy lelép egy kopasz BMW-s medveláncos tahóval.Általában a lelkizős csajokon lehet a legnagyobbat csalódni.
2010. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Legyél egy kicsit "rosszfiú". Ne lelkizz vele túl sokat, mert akkor a lelki szemetesládája leszel! Vagy lelkizz vele, de az már jónéhány "akció" után legyen, de akkor se vidd túlzásba! Tedd boldoggá! Tegyél egyértelmű célzást neki arra, vagy mondd ki kerek perec, hogy szeretnél d*gni[szeretkezni] vele ( bocs, ha csúnyán beszélek, de ez van ). Attól nem lesz boldogabb, és nem fogja neked köszönhetően elfelejteni a volt párját, ha egyfolytában a szomorúságait beszéli meg veled! Tedd boldoggá! Éreztesd vele, hogy akarod őt! Kívánod, de nagyon! Lehet hogy kicsit ellenállni fog (mint említetted, néha mondja neked hogy várj), de te legyél egy kicsit "erőszakos"! Egy kicsit "veszekedjetek" emiatt! Légy FÉRFI! Aztán ha nagyon nem akar tőled -mint férfitől- semmit, akkor "sajnos" ott kell hagynod ezt a síró-rívó gépnek csúfolható nőcskét! Ha nagyon "csak barátkozni" akar veled, akkor mondd meg neki, hogy ez egy olyan barátság lenne, amiben a te érzéseid el lennének fojtva, és így ennélfogva ez neked kényelmetlen lenne. Ne hagyd, hogy számonkérjék rajtad a leg természetesebb hajlamaidat, vágyaidat! Remélem ezt a választ is elolvasod. Meg persze azt is remélem, hogy segítettem. <PEACE>
2010. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még nagyon nincs túl az előző kapcsolatán,ami valahol érthető,hiszen négy évet nem lehet csak úgy lezárni!Maradj a közelében,pátyolgasd,udvarolj,légy kedves,megértő,kitartó!Persze,ha hónapok múlva is csak szórkozik,meg csak puszilgat,akkor megfontolandó,megéri-e a fáradozást az egész.Azért csak próbálkozz még kicsit,és majd alakulnak idővel a dolgok.Húzz egy határvonalat,hogy mennyi energiát szeretnél belefektetni,és ha úgy érzed,ez számodra már megalázó és megterhelő,akkor ne folytasd tovább. 23/L
2010. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előző sráccal meg nem teljesen értek egyet,nem hinném,hogy az ugorjunk egy óra duma után az ágyba stratégia a legjobb ebben az esetben.Nem attól lesz valaki ,,nőnek csúfolható gép",hogy egy szakítás,egy komoly kapcsolat után lelkizni akar!Éppen ettől lesz ember,bár lehet,hogy ezzel most újat mondok a számodra.
2010. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az "előző srác" vagyok.

Előszőr is: nem egy óra hanem --> 1,5 hónap

Másodszor: Miért nem anyuval, tesóval, vagy barátnővel lelkizik?

<23/F>

2010. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd valamivel ritkábban. Engem már idegesítene az állandó nyomulásod, ha még nem lennék túl az előzőn.

Szerintem jobb, ha kicsit titokzatos vagy, és nem ölelgeted-puszilgatod folyton, mert abból könnyen elege lehet. Nekem az lenne. Persze nem biztos, hogy ő is úgy gondolkodik, ahogy én.

2010. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért,mert most ,,lelkis" időszaka van,ez alap egy szakítás után a legtöbb lánynál,mellesleg az volt 1,5 hónapja, a kérdezővel meg csak 3 hete találkozgatnak.Na most,szerintem az elején még normális,hogy valakivel megosztja az érzéseit ezzel kapcsolatban.Természetesen én sem azt mondtam,hogy ezt el lehet játszani az idők végezetéig,mert nem.Csak most egyelőre azért mégis csak jobb a lelki társ,meg haver szerep,mint ha abszolút nem is beszélnének egymással.Aztán majd úgyis kialakul idővel!Persze,ha tényleg értelmetlennek látszik ez a nagy haverkodás,akkor már érdemes gondolkodni azon,megéri-e.Addig meg próbálkozni,és a közelében maradni.Ameddig látod,hogy van értelme. (Különben meg a Kérdező sem csak bugyira pályázik,mert akkor nem ,,lelkizne" ő sem ezen a dolgon,és nem írna ki effajta kérdést ide.) 23/L
2010. máj. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én probálom nem ölelgetni, de ő az ki kezdeményez. Nem hiszem hogy bugyijába szeretnék matatni. Ő hisz valamiben, mibe én nem. Erről beszéltünk is. Én reál vagyok tehát matek, fizika, kémia magyarázat. A felsőbb rendűség kérdése számomra nem elfogadott. Kevesebbet keresem, de ő keres. A találkozásokat mindig feldobom valamivel pl olyan helyekre viszem ahol még nem járt, vagy amit még nem csinált. Mostanában viszont még bevásárolni is el akar jönni velem. Ezt már nem bírom mellettem van, és fel vagyok töltődve. Itt lenne az ideje lépnem, de nem tudom mit.
2010. máj. 5. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!