Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt életed legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed legdurvább szerelmi csalódása?

Figyelt kérdés
Utána hogy érezted magad? Tudtál újra szeretni?
2018. nov. 16. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

2 nagyobb is volt. Nagyon nehez volt összeszednem magam, de meg tudtam nyílni újra, és ez nem hinném,hogy valaha is változni fog.

N

2018. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Több is volt, bár különösebben nem volt benne semmi extra. Szimplán elhittem, hogy van olyan személy aki szeret és kitart mellettem és biztos pont lehet az életemben, de sajnos tévedtem.


Most úgy érzem, hogy van esély arra, hogy tudnék szeretni, de nagyon halványan vannak jelen az érzések bennem, üresnek/semminek érzem magam.

2018. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Sárika az oviban Robikával ment homokozni helyettem 😭

Ezt a traumát sosem fogom kiheverni 😕

2018. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Volt többféle is, lefújt 2. randi, vagy a csaj nem jött el, olyan is volt, hogy az illető hitegetett, adta a jeleket, és az én közeledésemre is vevő volt, aztán kihátrált, és letagadta, hogy bármi többet érzett volna barátságnál, szóval sok mindent átéltem már. Eléggé megviseltek ezek a helyzetek, sajnos érzékeny, naiv és tapasztalatlan vagyok, így ez talán a lehető legrosszabb kombináció. Némelyik élmény után hosszabb idő kellett, hogy kiheverjem, de talán annyi a szerencsém, hogy nem vagyok az a szerelmes típus, és túlságosan zárkózott vagyok ahhoz, hogy sokat próbálkozzak, ezért legalább viszonylag ritkán érnek kudarcok is.
2018. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

Fú, hát az még oviban volt, de jobban emlékszem rá, mint bármi másra eddigi életem során.

Aztán majdnem ugyanez megtörtént az iskolában is.

Az akkori legjobb barátaim mindkét esetben jobban tetszettek az ovis és iskolás szerelmeimnek, mint én.

Nem tudom, hogy ha ezek a dolgok számomra kedvezően alakultak volna, akkor úgy alakult volna e az életem, ahogy alakult, és olyan lennék, amilyen vagyok. Valószínűleg nem teljesen, mert mindkét eset elég nagy trauma volt számomra. De sose fog már kiderülni.

2018. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A nagy szerelmek mindenkit felemésztenek, utána már soha többé nem lesz semmi olyan mint előtte.
2018. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja azt írta itt valaki, hogy vicceseket kell válaszolni, hát inkább nem csinálok magamból hülyét nyilvánosan, elég ha én tudom.
2018. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagy szerelemnek hitt dolog másodhegedűsként.
2018. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Nekem olyan nagy még nem volt, csak sok kicsi, de az már egy jó ideje gyűlik. Mindegyik egy kicsit elvett belőlem, mostanra pedig úgy érzem hogy felesleges az is hogy megkedveljek valakit, mert úgy is csalódás lesz a vége.

24/f

2018. nov. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Egy két éves kapcsolat, melyben a nő lelkileg anyagilag emberileg, fizikailag és méltóságilag is kicsinált. A végén pedig mással láttam meg az utcán, és még ő kiabált velem.

Kocsimon élősködött, pénzemet vitte és még sorolhatnám. Az a lelkemet gallyra vágta, azóta persze akad más nyilván, de már nem az az ember vagyok és a bizalmam is alapjáraton változott meg a nők és a párkapcsolatok irányába..


első szerelem volt. A nő pedig egy lelki terrorista volt. Jelenleg máson élősködik a lakása miatt, onnan könnyeb bejárni az egyetemre neki...


27 / F

2018. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!