Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt életed legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed legdurvább szerelmi csalódása?

Figyelt kérdés
Utána hogy érezted magad? Tudtál újra szeretni?
2018. nov. 16. 22:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az első szerelmem plátói volt, amikor bevallottam, mit érzek, nagyon bunkón lekoptatott, totálisan összetörtem. Sokáig azt hittem, sose fogok mást szeretni, na meg persze azt, hogy nem vagyok szerethető. Aztán ha lassan is, de felálltam.

Volt még egy durva csalódásom, átvertek, hitegettek, nagyot koppantam akkor is. De tudtam már akkor, hogy ez nem tart örökké, szerethető vagyok, még akkor is, ha most hülye voltam, mellényúltam. Majd jön jobb is. Nem vesztettem el a hitem.

2018. nov. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sok ilyen volt főleg tinédzser koromban....

Egyoldali szerelmek... aztán csalódástól való félelem, majd később kiderült, hogy a másik félnek mégis tetszettem. De a leginkább egy olyan lány barátomban csalódtam akit barátomnak hittem de többször is úgy intézte a dolgokat a kiszemelt lányokkal, hogy ne jöhessek velük össze. Talán féltékeny volt és többet érzett irántam? Lehet... mindenesetre ganaj húzások voltak.


Aztán megismertem az első barátnőmet... akkor viszont úgy gondoltam, hogy előtte nem is voltam szerelmes igazán. Majd évek után vége lett a kapcsolatomnak és most egyedül vagyok. Néha most is úgy gondolom, hogy nem is voltam szerelmes igazán... bár hallottam olyat, hogy az ember az újabbra emlékszik és azt vetíti ki a múltra...25/f

2018. nov. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mikor borítottunk otthon ( szeretői viszony),már terveztem a közös jövőnket.Elszánt volt az úrfi.De a borítás után két nappal meggondolta magát,elvileg rájött ( 20 év után) ,hogy szereti a feleségét is.De felajánlotta,hogy maradhatunk szeretők.Én elváltam miatta.Azt hittem belehalok,1,5 éve történt,ott vége lett a szeretősdinek,de nagyon fáj mèg mindig.Ő azt mondta már megbánta,hogy visszatáncolt.Késő bánat...
2018. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mikor 8 hónapig hatalmas szerelem volt utána összeköltözés után (a nő) elkezdett úgy viselkedni és beszélni velem mint egy utolsó kutyával nem mellesleg

bohócot csinált belőlem.

Hiányzik az a lány akit az elején megismertem...

2018. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amikor egy #13-as féle felbukkant a kapcsolatban, persze túl későn jöttem rá. Hatalmas szerelem volt a részemről, nem sikerült még rendbe tennem magam.
2018. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezért nem jó a szerelem, szinte mindig csalódás.
2018. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!