Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek ezzen túl? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ezzen túl? Ha valaki volt már ilyen helyzetben segítene? Vagy valmi jó tanács ez ügyben

Figyelt kérdés
20 éve nő vagyok . Volt egy 5 éves párkapcsolatom nem volt tervezett baba. De terhes lettem az exem az elejétől kezdve nem akarta én sem így terveztem az életem de ha már a jó isten megadta én azt vegyem el egy olyan gyermektől az életett aki semiről nem tehet ? Eljutottam az odáig h majdnem elvétettem a gyermekem az apuka miatt aki erőszakoskodott .. h mar peddig ő nem akarja oda is adja rá a pènzt és útána hadjam bèkét mint ha eről csak én tehetem volna vagy valami.. de mig ki nem derült hogy babát várok volt olyan betegség az apukánál meg van hogy pánikbeteg az útcára nem mert ki menni.. de ez m1 is szóval nem tudtam meg tenni 4 honapos terhes voltam mmirre az apuka úgy döntött hogy velünk akkar lenni boldog voltam azt hittem most már minden rendben lesz.. de ahogy együtt laktunk soha nem volt itthol soha nem kérdezett tőlem semmit és 1xsem jött el velem a vizsgálatokra nem volt itthol este járt haza amiből sokat veszekedtünk nem dolgozott dolgozás helyett eljárt zenélni hogy is mondjam ilyen zenész embernek valja magát és ebből meg lehet élni emiből persze sok vitta volt .. 37 hetes terhess voltam mikor itt hagyott szint úgy h a zenéből magamra hagyogatott én arra kertem többet legyen velem mert bármikor szülhetek hanyagolja a zenélést .. ez nem tetszet neki és haza költözött 3 hétig se egy telefon semmi josló fájásom volt mikor a maradék ruhájáért eljött de még akkor sem nézett rám se nem kerdezte vona hogy vagyok!! Az este elfolyt a nyákdugóm felhivtam hogy megyek szülni legyen velem .. egy olyan válaszal méltatott hogy az isten legyen velem és kinyomta rám a telefont 15 órát vájudtam amiből császármetszés lett a vége vártam mint egy bolond h bejöjön hozzám de semmi ki derültek olyan dolgok hogy mig szültem nővel volt ..én ezzek útán is vele akartam lenni hogy boldog család legyünk 3 honapos most a kisfiam 1x sem latta vagy érdeklődött volna iránta ..én depis lettem hogy igy egydül lettem hagyva gyermekemel apa nelkül mainapig fáj sírok peddig meg mondta hogy rég nem szerelmes bellém 14 éves kiscsajjal jött össze ami szint nagyon fájés nehéz ezt feldolgozni mert a fiam le tagadja nem érdekli alehető leg ocsmányabb mondon megalázott nem 1x és még mindig bír fájni hogy mással van peddig ha nem magamert a fiamert meg kelett volna már rég utálnom.. hogyan léphek túl ??? Probálok mindennap nem rá gondolni de nem sikerül.. nagy szerelmem volt és elégnehez elengedni tudom peddig hülyeség a részemről egy ilyen ember útán sírni de bármilyen jó tanácsot elfogadnék aki volt már hasonló helyzetben
2018. nov. 18. 03:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Most ez lehet bunkó lesz, de eleve nem kellett volna megszülnöd a gyereket. Ő nem fog vele foglalkozni, te meg hülye voltál, hogy bevállaltad. Hagyd ott és ne érdekeljen, hogy mi van vele.

Nem tud felelősséget vállalni a tetteiért, bizonyítja, hogy 14 éves kis hülye pitcsával jött össze, akit még lehet befolyásolni. Ne vesztegess rá több időt.

2018. nov. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia gyereket nem bántam meg és nem is miatta tartottam meg . Hogy magamhoz fogjam vagy valami .!! A kisiam a mindenem .viszont az apján nehezen lépek túl első igaz szerelm vokt vagy is az en részemről 5 évig hazugságban életem h szeret .. már ha csunyán fogalmazok vagy fejezem ki magam használgatni votam jó gyerekkel vagy gyerekk nélkül se kellek neki . A kisbabám meg nem bántam meg örülök hogy van nekem
2018. nov. 18. 03:53
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocs h igy irok de a telefonom nem jol mukodik elistortem stb stb
2018. nov. 18. 03:55
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Engem nem zavar, hogy hogy írsz. Én nem vagyok az a helyesírásért kötekedő. Ettől függetlenül persze én ki se bírom, ha nem írok helyesen, csak nem kötekedek érte.


Egyébként nem minden pasi ilyen, de ő vele most eléggé rácsesztél úgy mond. Lehet, hogy nem bánod a gyermeket, csak mivel az ő vére is benne folyik, így lehet hogy örökölt olyan dolgokat az apjától, ami később nagy problémaként fog jelen lenni az életedben.

Illetve gyerekkel nagyon nehéz lesz párt találnod. Tudom, ez a része ami most a legkevésbé érdekel, de mivel ember vagy idővel elő fog jönni belőled is.

2018. nov. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Olyan hülyeségeket írsz hogy az mar nem igaz attol h az apja ilyen az én gyerekem is olyan lenne vagy mi ? Meg nehezen talalok párt atya ég nem erdeklik hidd el a ferfiak a gyerekemet sot leszarjak van e vagy nincs csak en nem bonyolodok belle még a gyerekemel fogalkozok ram van szuksege
2018. nov. 18. 04:06
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Te jó ég, és az ilyen szaporodik. Tanultál volna inkább, ahelyett, hogy 15 évesen már összeállsz valakivel. Az írásodból süt a tudatlanság, az nem a telefon hibája. Persze, tudom, szokás mindent a telefonra fogni. Nem a napon barnultál te sem.
2018. nov. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a telefon hibája, hogy analfabéta vagy. Reméljük, a gyerek azért fog tudni írni-olvasni, hamár a szülei nem. Minek kell az ilyeneknek gyerek? Nem vagyok abortusz párti, de azért belátom, ilyen esetekben ésszerű megoldás lenne, ha valaki ostoba még a dugáshoz is.
2018. nov. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Bolond voltál nem is kicsit, és nem kimondottan a gyerekvállalásra gondolok. Eleve egy munkagyülölő f@!zt nem türnék el, akinek egy vajnyi felelőségérzete (és persze empátiája) nincs egy gyerek iránt és egy párkapcsolatban. Ez látszik abból is hogy egy gyerekkel jön össze, ami nem normális.

Először is a kisfiad miatt legyél erős egy férfi vagy nő nem ér annyit hogy tönkre tedd magadat. Anno volt jó néhány parterem mire megtaláltam azt a számomra tökéletes nőt akiért mindent megtettem volna, de hát csalodás lett a vége. Összezuhantam, jól fizetésű munkámat elveszítettem..., tudatosan menekültem tudatmódosítók felé, és sajnos az öngyilkosság is felmerült bennem. Utóbbit talán a szeretteim és barátaim miatt voltam képtelen megtenni. Na de a lényeg támogatottság, társaság tudott kihúzni a mélyből. Sokat beszélgettünk, ha eleinte nem is később sok unszolásra elmentem szorakozni barátaimmal, egy idő múlva azt vettem észre nem hiányzik a volt exem, és nem fáj ha róla mesélek. Igaz sokáig még csak gondolni nem gondoltam arra hogy komoly kapcsolatba lépjek, maradtam az alkalmi partnereknél, de mára már van egy 3 éves kapcsolatom, barátnőmet meg mindennél jobban szeretem.

2018. nov. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok. A fő kérdés az, jobb-e így a gyereknek... durva vagy nem durva kérdés...
2018. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na ide figyeljetek nem tudom milyen kis bemberkek vagytok de ahozz nincs jogotok az en gyerekemrol igy beszeljetek az ilyen embereknek kellet volna az abortusz nem az kerdeztem en hogy kioktasatok meg lehordani a masikat van elleg bajom szerintem a masik igen nem jol mukodika telefonom senkit erdekel mit hondoltok h a telefonra fogom attol hogy 15 evesen volt mar kapcsolatom igen is tanultam dragam szakma erettsegim meg van attol en nem hagytam sulit es senkinek semmi joga nincs h igy beszeljetek rolam ha nem is ismertek ezt tudjatok itt gyulolkodni a masikon erre van ido nektek is azt meg nekem mondjatok tudtatlan az ilyen emberek a nagy szegyenek gartulalok h anyu meg apu ilyen szep embert nevelt beloletek azt meg ram vagjatok az ilyenek szaporodni a szo nalatok nyer ertelmet
2018. nov. 18. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!