Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen helyzetben? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác, akivel tetszünk is egymásnak meg jóban is vagyunk, vagyis voltunk. A srác és az exe barátok, a lány külföldön él jelenleg, és van is, akibe szerelmes, és párkapcsolatban van azzal a fiúval. A tavaszi szünetben hazautazott a láns, és találkozott az exével, vagyis a sráccal együtt aludtak. Ez nekem nyilván nem tetszett, de a féltékenységi köreimet már lefutottam, és hiszek is fiúnak, hogy nem történt köztük semmi. Erről az ottalvásról elvileg csak a lány, a barátnője, az anyukája, az ex és én tudtunk, a lány jelenlegi barátja nem.

Másnap én aludtam a fiúnál, és egyszer így random benyögte, hogy ő nem nem szerelmes belém, és hogy nem tud velem komoly kapcsolatba lenni, amit már korábban is megbeszéltünk, hogy nem járunk, hanem jól érezzük magunkat egymással, de egyikőnk sem akar köteleződni a másik irányba.

Ezt követően történt, hogy a lány barátjának írtak kamu fészbukról, hogy a lány együtt aludt az exével, és azzal gyanúsítanak, hogy ezt én tettem.

A sráccal megbeszéltük, hogy őszintén megbeszélünk mindent egymással, és mondtam is neki, hogy nekem ehhez semmi közöm sincsen. Annak ellenére, hogy azt mondja hisz nekem, többször is rákérdezett, hogy biztos nem én voltam e.

A dologhoz tényleg semmi közöm sincsen, de ezt nem tudom neki bizonyítani, és nyilván tök szarul esik, hogy ezt gondolja rólam. Én szeretném, ha olyan lenne a dolog kettőnk közt, mint amilyen volt.

Tudtok valami tanácsot adni? Vagy mi a véleményetek a szituról?



2018. ápr. 18. 08:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Tanacsom: ne higgy el mindent, mert a "csavod" megkurta az exet. Masodik tanacsom: ne foglalkozz ilyen hulye gyerekekkel.
2018. ápr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kizárásos alapon ha nem te voltál,a csaj barátnője volt.Gondolom az anyja nem foglalkozik ilyen dolgokkal.Én pl. nem szeretem bizonygatni az igazamat,mert ha valaki nem hisz nekem,mehet a levesbe,de ha annyira akarod,egy próbát tehetsz.Megkeresed a csaj barátnőjét facebookon,és írsz neki egy üzenetet,amiben azt írod hogy felvetted a csaj pasijával a kontaktot,aki elárulta hogy ő küldte az üzit,és be is linkelte neked,tudsz mindenről,minek kellett így bekavarnia.Normális hangnemben,csak az őszinte választ szeretnéd,nem mondod el senkinek,de téged nagyon megvisel a dolog lelkileg,nem tudsz aludni se enni,csak egy apró válasz megnyugtatna,és többet nem zaklatnád,le is zárod a témát ezek után magadban.Ha szerencséd van,ír őszintén,amit be tudsz mutatni.Ha nem,akkor más lehetőség nincs.Persze ez csak akkor ha a haverod nem valami kamu indokot talált ki arra,hogy tőled nem akar komoly dolgot.Ezt a pasit meg hanyagold,mert nincs túl az exén.
2018. ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Az a véleményem, hogy remekül meg tudod alázni magad azzal, hogy olyan törli beléd a farkát, aki az exébe szerelmes, téged nem tart elég jónak, hogy párkapcsolatban legyetek, te meg pitizel neki és futsz utána.

Miközben (állítólag) a fiatal csajoknál tízen állnak sorba.

Tényleg nem találsz egy olyan pasit, aki szeretni tudna, felvállal, és nem szégyelli, hogy megfektetett?

2018. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Amikor nem elég az a szar amiben vagyunk ezt még szét is permetezzük a világba.... Egy ilyen ügyben vajon itt mit lehet mondani. A trollok majd mondják kinek mennyi gerince van és milyen fontos az őszinteség. Mások meg majd kérdezik miért nem a tinibe van ez kitéve.
2018. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Osztom az #1-et. Tuti dugtak, es semmi szukseged egy ilyen megalazo kapcsolatra.
2018. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én szakítanék a sráccal, ez iszonyat ködös sztori, nem bízik benned a fiú.... Szerintem kuka az egész bagázs
2018. ápr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ja, együtt aludtak... :D Pont azután nyögi be neked, hogy nem lehet köztetek semmi, miután a másik bigével aludt... Valószínűleg aznapra már kielégült.


De ne haragudj, jó nagy balek vagy. A fószer együtt "alszik" az exikével, (akinek az új pasija sem tudott a dologról), de még neked kell mentegetőznöd? :O

2018. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem járunk, szóval nincs kit dobni.

Eleinte a lány még nyitotta is a lábát, és amikor ezt megtudtam kva szarul esett...

De amióta újév óta újra találkoztunk, azt mondta a srác, hogy "engem választ", mert már nem érez iránta semmit se, és ezt a lánynak is megmondta, hogy velem szeretne lenni

2018. ápr. 18. 09:49
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hatha ilyen ostoba vagy, akkor aztan tanacsolhatunk barmit :D. Micsoda megtiszteltetes... teged valaszt :'))))))
2018. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Érzem én is, h itt én vagyok a hülye... De ezzel most nem vagyok előrébb... :(

És még annyit se képes mondani h bocs, hanem még neki áll feljebb...

2018. ápr. 18. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!