Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem beszélünk, továbblépett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beszélünk, továbblépett?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottunk, azt mondta, hogy ilyen embert mint én többet nem biztos, hogy találni fog. Én szakítottam vele, de amint kimondtam másnap már viszakoztam volna és azt írta, hogy nem gond, már úgysem érezte azt amit kell. Azóta nem beszélünk, ennek két hónapja. Továbbléphetett? Ha ennyire fontos voltam, és mindent megbeszéltünk miért tünt el hirtelen? Nem törölt le egyébként sehonnan.
2018. nov. 18. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem igen,tovább lépett. Ha vissza akarod kapni, 1!!!!összszedett üzenettel még bepróbálkozhatol. De ha nem reagál rá akkor bele kell törődni.
2018. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Te akartad így,ès ő elfogadta a döntèsedet.Nincs min csodálkozni.Az emberek nem játèkbabák,amit akkor vehetsz le a polcról,amikor akarsz...
2018. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, én nem tettem semmi rosszat, ő akarta a szakítást csak nem tudta kimondani. Mindent elkövetett azért, hogy addig sértegessen amíg elegem nem lett. Más kérdés, hogy én szerettem őt ezért voltam bizonytalan a szakításban is. De az hogy nem beszélünk talán annak a jele, hogy jól döntöttem
2018. nov. 18. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

igen jó eséllyel továbblépett.


Nincs mire várnia, nincs gyászidőszak meg egyéb marhaságok.

2018. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha kimontad, hogy szakítasz vele, vállald.
2018. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Most hogyha vissza akarnák kapni akkor a büszkeségedet kell félretenni, az életben sok ilyen helyzet van és lesz is, ezekkel meg kell birkózni és eldönteni , hogy félre teszed vagy hagyod. Nagy eséllyel ő már továbblép, neki is van büszkesége, ha szereted próbálkozz , de ha nem sikerül hagyjad! 🙂
2018. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Szakìtasz aztán csodálkozzon.No comment.Ha a tűzbe nyúlsz akkor is meglepődsz hogy éget?
2018. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!