Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért az ex csajokat vígasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ex csajokat vígasztalják a barátaim?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, de a barátaim nem érnek rám. Kiderült hogy azért, mert az exem lelkét ápolják. Miért van ez?
2018. nov. 22. 14:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%
miért van ekkora feminizmus, .. Ha ezt a párodnak is naponta hangoztattad h ő csak alsóbbrendű, és kb moshatott főzhetett némán szét tehette neked mikor parancsoltad hát ne lepődj meg h ott hagyott..
2018. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Az nem alsóbbrendűség, hogy mindenért a férfi a hibás? Mellesleg nem az volt a kérdés hogy miért lettem elhagyva. Én azt tudom.
2018. nov. 22. 18:32
 13/28 anonim ***** válasza:
42%
Miért csak a nő hibás? Ketten baxtátok el,de hogy a barátaid is mellé állnak elég érdekes.. Lehet érzelmeket kellett volna adni nem csak a csúnya femina dumát lökni..
2018. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Milyen jó hogy senki nem tudja mi történt, de azért mindenki oszt. Gratulálok. :D
2018. nov. 22. 18:43
 15/28 anonim ***** válasza:
60%

Nekem az exem egy büdös k...va.. Együtt volt egy pasival, nem dugta már meg, mellette félre kefélt egy másikkal. Összejött azzal. De közbe állítólag mikor már együtt volt amazzal, ott aludt az exénél.

De végül együtt maradt a másikkal, akivel először csalt.

Aztán 1 hónapja megismert egy pasit a munkahelyén, már kb 2 hét után ott aludt nála. Úgy hogy a másikhoz haza se ment. Ki is dobta a gyerek.

Szóval szerintem igen is van, hogy a nő a hibás, főleg ha egy ku...va.

2018. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%
Márpedig igen, nagyon sok esetben a nő a hibás. Az én exem is egy vérbeli r1banc volt, mint kiderült. Úgyhogy nem kell a nagy feminizmus itt. A kérdező nem szeretné elmondani a szakítás okát; semmi köze hozzá senkiek; ott van fent az egzakt kérdés, arra szeretne választ kapni. Nos, férfiként én azt tudom mondani, hogy két verziót tudok elképzelni (hacsak tényleg nem csináltál valami orbitális dolgot: pl megverted.. nagyon remélem, hogy nem; mert akkor jogosan vígasztalják.) Szóval az egyik, hogy túl jó csaj és meg akarják kefélni; vagy tényleg ennyire jó kapcsolatot ápoltak vele; hogy ilyen "barátok" lettek. Ennek adok kisebb valószínűséget. Amúgy miért nevezzük barátoknak? Ez az én olvasatomban minden, csak nem barátság.
2018. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
30%
Azt nem értem akik elve nő gyülőlők azok miért akarnak barátnőt..
2018. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Szóval akik szerint a nő is lehet hibás, az nőgyűlölő. Értem. :D
2018. nov. 22. 20:02
 19/28 anonim ***** válasza:
19%
#16 vagyok: Hogy lehetne már egy nő a hibás? Miről beszélsz? Az, hogy pl az én menyasszonyom csalt fűvel-fával; az is gondolom az én hibám, ugye? Ja persze, mindennek oka van alapon. Én meg csak simán egy k-urvának hívom, nevén nevezem a dolgot. Csak egy példaként hoztam fel.
2018. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Megtudhattuk hogy mindig a férfi a hibás, a nő csak úgy viselkedik, amit a férfi kivált belőle. Ok és okozat. :D


Egyébként nem bántalmaztam az exem se lelkileg, se fizikailag.

2018. nov. 22. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!