Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesti férfiak! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti férfiak! Titeket nem idegesít, hogy rengeteg külföldi pasi jár ide lenyúlni a csajokat?

Figyelt kérdés

Nem érzitek ettől sokkal nehezebbnek a társkeresést, hogy itt van állandóan egy ilyen 100-200 ezer férfi külföldről, akik biztos konkurenciát jelentenek? (A kérdés azért szól elsősorban budapestieknek, mert bár vidéki nagyvárosokban is vannak külföldiek, de elenyésző számmal ahhoz képest, hogy itt mi folyik az utóbbi években...)

Sajnos az utóbbi években elterjedt Budapestről, hogy milyen könnyen szerez nőt itt magának egy külföldi férfi alkalmi kalandra vagy akár hosszútávra is ki tudja vinni innen, és ami még szomorúbb, hogy van is benne igazság. Sajnos legénybúcsú főváros lettünk, a turisták zöme férfi, aki dugni jön. Bár ez nem azt jelenti, hogy minden egyes külföldinek jut nő, mert voltam én nemrég egy belvárosi szórakozóhelyen, ahol 80% férfi volt és annak kb. 90%-a külföldi, és hát ilyen arányokkal, matematikailag nem minden férfinak jut nő aznap estére. Mondtam is egy dagi skót pasinak, angolul persze, hogy "hejj... skót koma, hiába jöttél Kelet-Európába, ilyen külsővel itt sem csajozol be :D" Mind1, ez jól esett.. :D

De összességében amúgy siralmas ez az egész. Ti nem érzitek ennek a következményeit, hogy sokkal nehezebb egy magyar pasinak a társkeresés Budapesten, a felborult arányok és a sok konkurencia miatt?


2018. aug. 29. 18:52
1 2 3 4
 1/32 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Nem miattuk nincs 'csajod'.
2018. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt látom, hogy itt hisztizel és újabb kifogásokat gyártasz, hogy miért nem kellesz a nőknek.

És az magyar nőket le*urvázod, mert mindegyiket könnyen kaphatónak tartod.

2018. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Én Nagy-Britannában élek és el kell keserítselek, de nem azért mennek sokan Pestre, mert könnyebb lenne ott csajozni, mint itt(mindenhol vannak alkalmira nyitott lányok, nem kell utolsó szajhának beállítani a magyar nőket, semmivel sem különbek a nyugatiaknál), hanem azért mennek, mert brutál olcsó hely itteni viszonylatban és ehhez még szép is.
2018. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%

Van elég sok külföldi nő is. Én mostanában például egy nem magyar lánnyal randizom, aki Budapesten dolgozik az egyik nagy banknál.

Az olyan nő aki péntek éjszakánként részegen britekkel (vagy akár magyarokkal) szexel meg gondolom úgysem kéne - akkor mi a gond?

2018. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Csak hogy legyen összehasonlítási alapod, ha elmész egy étterembe, itt egy fogás kb 10 fontnál kezdődik, ami ugye 3600 forint. Pesten ugyanez 3-4 font körül van. A szállás meg aztán főleg nagyságrendekkel olcsóbb.
2018. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%

en erre a kerdesre notent valaszolnek ...


nem teszek , es soha nem is tettem kulonbseget szarmazas szerint.


VISZONT a kulonbseg ahogyan egy magyar es egy kulfoldi srac csajozik


magyar : atjosz hozzam ma este? bekapod? hivjalak meg piara ?? aranyaso riba** nc !!

stb...


egy magyar srac az elso pia utan ugy gondolja raugorhat a melleimre, es a kovetkezo pillanatban a sarki lepcsohazban dughat.

ez a magyar sracok 99%


egy kulfoldi srac atollel, az elso alkalommal meg sem csokol, nem is probalkozik.. tiszteletet mutat, ami ABSZOLUT hianyzik a magyar , legalabbis pesti ferfiakbol

2018. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar az általad konkurenciának nevezett jelenség. Tudod, a csúcson mindig van hely.


"De összességében amúgy siralmas ez az egész." Rád nézve lehetséges. Van olyan hely a világon, ahol esélyesnek éreznéd magad? Miért nem utazol oda?

2018. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
3assal egyet kell értsek kétlem csajozni mennek haza, én is Angliában élek és itt annyi angol ribizli van akiknek elég ha jól nézel ki kb és lecummantanak(tapasztalat), még a 30as anyukák is akik minden hetvégén bulizni járnak, Magyarba hol van ilyen ember? Bemegyek tescoba 16 éves kiscsajok tolják babakocsit :D El sem tudnám képzelni ezt Pesten. 19F
2018. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
26%
#6:Azért nem kellene általánosítani,csak mert te kifogtad a bunkókat!
2018. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
55%

"Kenan, Kenan... Ó, már megint kezdi!"


Gondolom a feketékre fújsz a legjobban kérdező, úgy,hogy gondoltam idézek a Kenan és Kelből.


Egyébként azért konkurencia legtöbbőtöknek egy külföldi pasi, mert Budapesten azért tudja a legtöbb nő, hogy nem kell törnie magát egy faxnis-nem túl jóképű, de igénye az lenne bőven csaj téren-, olykor igénytelen csávó miatt, találnak sokkal jobbat, sokkal könnyebben a külhoniak közt. És igen, azok is, akiknek vagy ezért vagy amazért, de lehordjátok a kinézetét.

2018. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!