Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párkapcsolati szünetről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati szünetről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nektek van valami véleményetek a szünetről, illetve van tapasztalatotok?

Sajnos a barátnőmmel odáig alakult a dolog, hogy szünetre kerül sor. Még nincs megbeszelve konkrétum, hogy mik a szabályok és meddig fog tartani, azt se tudom szetmegyunk e teljesen, egy dolog biztos.

Szeretnénk helyrehozni, viszont ugye a szünet azzal jár, hogy bízni kell egymásban. Bízok benne hogy visszatalál..


Mit tanácsoltok mit tegyek addig? Még nem volt ilyenben tapasztalatom...



2018. nov. 26. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szakítási előjáték, mert a felek (vagy az egyik fél) félnek kimondani, hogy vége.
2018. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tenni úgy nem igazán tudsz most semmit... Vársz türelmesen. Esetleg kifejezheted, hogy szereted és nem akarsz vele szakítani.
2018. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt szünetem barátnővel, az 1 hónap alatt helyrejöttem lelkileg, megnyugodtam és rájöttem, nincs közös jövőnk. A hónap "szünet" után telefonon megbeszéltük, hogy jobb külön.


Ahogy az egyik válaszoló írta, ez 90% szakítási előjáték.

2018. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Jól írta az első.


Tudod ahol/akivel jól működik a kapcsolat ott nem kell szünet, és nem a szünettől fog jól működni...

2018. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Házasság alatt volt egy hónap. Annyi időre a párom elment albérletbe. A fő ok, teljesen túlhajtotta magát. Két teljes állásban dolgozott. Totál kimerülten, semmi nem volt jó neki. Én elintéztem, mind két helyen egy hónap szabit. Utána jobb lett mint volt a kapcsolatunk.
2018. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Szünet azt jelenti hogy az egyik fél kavar valakivel de kétséges a kimenetele: ha át tud lépni a “ másik csónakba” akkor vége ha nem akkor ( kapcsolatfüggő lévén)folytatja az eddigivel aki elhiszi hogy az idő bármit helyrehozott ..... rengeteg ismerősöm van hozzád hasonló “hűdenagy párkapcsolati tapasztalattal” akik szintén nem vágják mi folyik valójában
2018. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

A hatosnál a nagy igazság.

Az ilyen szünetek nagyrésze erről szól, hogy a másik már kavar valakivel.

2018. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ez egy ocsmány dolog. Főleg nőnél hallok ilyenről..
2018. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Szünetnek semmi értelme. Kapcsolat vége előtti előjáték. Ha a kapcsolatban vannak problémák (márpedig ott vannak), akkor azt úgy nem tudjátok megoldani, hogy külön vagytok. Azt együtt kell megoldani, ezáltal a szünetnek semmi értelme. A szünet csak arra jó, hogy egyedül legyetek és eltávolodjatok egymástól.
2018. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme, velem egyszer próbálták ezt eljátszani, éb meg mondtam, hogy akkor inkább végleg, döntse el... Ez olyan se veled, se nélküled katyvasz.
2018. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!