Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem megy könnyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy könnyen a túllépes?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és mindég hónapokig gyászolok egy kapcsolatot.

Egyszer volt egy hónpaos kapcsolatom ès 6-hónapig gyászóltam sőt még szerettem is.

Nem tudom miért de mindég meviselnek a szakítások.


3 hónapja lett vége az 1 éves kapcsolatomnak és igaz, hogy az idő sokat segít de még mindég nem tettem túl magam.


Az exem előre tudta, hogy másba lesz szerelmes és mikor adott a lehetőség lelépet. Bár a srácot nem érdekli az exem.

Eléggé rosszúl esett, hogy az 1 éves kapcsolatunkat így eldobta.


Na a lényeg az, hogy nagyon rossz érzés, hogy így megviselnek a kapcsolataim.

Lassan menbek a túllépések.


Jól érzés lenne ha nekem is gyorsan menne ez az egész folyamat.


Bocsánat a nyafogásért.


2018. nov. 27. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért megy lassan, mert aki fontos volt neked, azt nem lehet egy hét alatt elfelejteni. Én is ilyen vagyok, és talán ez a normális. Ha valakin könnyen túllépsz, akkor nem szeretted igazán.
2018. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Ez a karma:Ha olyan hülye vagy hogy megszeretsz valakit szenvedj paraszt! 😀

Szìvás ez.

2018. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azèrt,mert èrzelmesebb vagy az átlagnál.Ez a szitu nekem is ismerős sajnos.
2018. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem egy nőcsábasz típusú pasi vagy, aki hetente szed fel új nőket, hanem egy átlagos hapsi. Ebben az esetben ez a termeszetes. El kell gyászolni a régi kapcsolatot.
2018. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkit megvisel, csak valaki bevallja, valaki mélyre eltemeti. Van, akinek évek múlva jön elő.
2018. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lépj túl hamar mindegyiken haver, soha ne legyél szerelmes soha ne add oda a szereteted másnak csak a gyerekednek/autodnak/kutyadnak.

Sok botnyelő lesz az eletedbe de ne legyel gyenge..

22f

2018. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Együtt érzek veled bro!


"Nekünk" érzelmesebb férfiaknak nehezebben megy ez a része. Nálam is ez van, sajna. De ne keseredj el, privátban küldök önfejlesztő videókat, ha kell. Nekem is sokat segítettek! :)

2018. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!