Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez nem szerelem, hanem szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem szerelem, hanem szeretet. Mit tegyek, hogy fel tudjam dolgozni?

Figyelt kérdés

A párom elhagyott egy másik nőért, de én még mindig szeretem. Szeretnék túl lenni rajta, de nem megy, mert túl nagy a szeretet a szívemben. Ez nem szerelem, hanem szeretet. El fog múlni valaha?

Hasonló helyzet? Tapasztalat?



2018. aug. 1. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Átalakul. Végig szeretni fogod, csak a helyén fogod tudni kezelni a vele kapcsolatos dolgokat és a jövőre fogsz tekinteni.Van olyan ember akit még egy világi sem tud gyűlölni, bármennyire is szeretné.

Megszeretni, szeretni nem egyszerű,ezért nem is tudjuk elfelejteni, mert a szelleme valahgy mindig ott marad körülötted, gyülölni könnyű, az mindenkinek megy.

2018. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*gyülölni könnyű, az mindenkinek megy, de vannak olyan lelkek, amiket nem lehet, bármennyire is szeretné az ember.
2018. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Na ez az, ami már csak egy sima érzelmi kötődés. Pont ugyanazt a gyászt kellene megélned, mint amit egy szeretted halálakor.


Már ha túl szeretnél lenni rajta, és gondolom én, ez így van...


És ugye amíg látod őt, nézegeted, agyalsz rajta, addig életben tartod magadban ezt a kötődést.

Tehát ignorálás, törlés, tiltás, képégetés, figyelemelterelés, kompenzálás (új szerelem pl)


...és végül az idő old meg mindent 😇

2018. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Igen, el fog múlni - pontosabban halványulni IDŐVEL.


Őszintén együtt érzek Veled! Gyászold meg nyugodtan, ahogy jól esik Neked.


Arra azonban próbálj meg odafigyelni, hogy a hormonális egyensúlyodat ne folyásolja be hosszú távon!


Kár lenne az Egészségedért!

2018. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Sajnos nem tudok tőle teljesen elszakadni, mert van köztünk egy örök kapocs, aki miatt beszélni és látnom kell őt. Így nagyon nehéz, mindig felkavar.
2018. aug. 2. 14:13
 6/10 A kérdező kommentje:
#1 #2 Nagyon szépen fogalmaztál, pont ezt érzem.
2018. aug. 2. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

A régi mondás azt mondja, kutyaharapást szőrivel.


Menj emberek közé, beszélj más dolgokról, de a bizalmasaiddal erről is, mert a struccpolitika nem jó út! Egyszer csak elkezded más emberek más értékeit is jónak látni. És akkor választasz egyet aki pótolhatja, leválthatja helyettesítheti őt. De akit végleg választasz, azt ne a "ha ló nincs jó a szamár is," elven válaszd!

Minden embernek meg van a társa. Több is, csak nem mindig könnyű megtalálni, főleg ha csak a bánatodra tudsz koncentrálni!

De gondolj bele! Elhagyott! Szard le magasról!

Nem az a tökéletes aki elhagy, hanem aki kitart melletted!

2018. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia

Ezt a kérdést én írtam ki

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Hátha találsz közte hasznos választ

Bár szerintem is csak az IDŐ oldja meg. És egy új szerelem.

2018. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8

És te túl vagy már rajta?

A kérdés amit kiírtál... Pontosan ezt érzem magam is.

Elolvastam a válaszokat. Köszönöm!

2018. szept. 9. 17:44
 10/10 anonim ***** válasza:

8as vagyok


Nem vagyok túl rajta...az időre bízom magam, nincs más megoldás. Új kapcsolatba képtelen lennék kezdeni.

Találj olyan elfoglaltságot, ami az elméd foglalja le. Nem tudsz majd ezen kattogni annyit. Ha sportolok, az agyam jár ugyan úgy. Nekem az nem vált be.

Sok sikert :)

2018. szept. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!