Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veletek volt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
A barátom szakítani akar velem.Egy jó ideje depressziós,rendbe akarja hozni magát kell neki az egyedül töltött idő ,hogy átgondolja a dolgokat.Nem akarja ,hogy a saját baja tönkretegyen engem illetve mások az igényeink.Azt mondja nem is kíván.Helyes csinos nőnek tart ,de inkább az agyam/személyiségem vonzza mint a testem.Én nem tudom elképzelni ,hogy együtt vagy valakivel négy hónapig és nem kívánod a testét.Nem is volt rá jel ,hogy nem akar mindig símogatott kereste az alkalmat ,hogy hozzám érhessen együtt legyünk.Nem vagyok igénytelen,ápolatlan szinte csak szexi fehérneműkben látott ,sima bőrrel jó illattal.Igaz ,hogy nem vagyok a tipikus nőies alkatú nő inkább fiús 160cm 50kg vagyok elég picike mellekkel ,de szép lábakkal és fenékkel.Azt mondja próbálta ,de nem tudott kívánni.Volt már ilyen valakivel?Akár a saját vagy a párja részéről?

2018. nov. 29. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt kár elemezni,ennek mindenféleképp ugy is szakítás a vége.
2018. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt csak nőként.Aztán rájöttem hogy nem csak az agya és a személyisége vonz egyszerűen túl távolságtartó voltam vele hónapokig ezért nem éreztem a szexuális vonzalmat mikor elkezdtem jobban oda figyelni és foglalkozni vele nagyon is volt.Próbáljatok romantikázni,attól helyreáll.A másik indok miatt meg ne hagyd hogy szakìtson,tudod:Jóban rosszban.
2018. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Detto amit a kettes mond.Én akkor éreztem ezt mikor a párom kint dolgozott fél évet külföldön és eltávolodtunk.Akkor éreztem azt,hogy csak a személyiségét szeretem,de amint hazajött és sokat voltunk együtt el is múlt.
2018. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez a csak a személyiségedbe vagyok szerelmes jelenség az eltávolodás tünete.Nem voltatok sokat külön az elmúlt időben?Bár én úgy tudom csak mi csajok tudunk ilyet:D Szerintem is megéri egy kis romantikával befűteni,a depijén is segìteni fog és a másik problémát is megoldja valószìnűleg.Ügyesen:)
2018. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

de külön voltunk..

köszönöm a válaszokat mindenkinek :)

2018. nov. 29. 23:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!