Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított, azt kérte, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított, azt kérte, hogy ne keressem. Elkoltozott, és nagyon fáj. Hogy bírja ki, hogy ne keressem?

Figyelt kérdés
A legrosszabb, hogy úgy ment el, hogy nem biztos, hogy végleges szeretne kitisztitani a gondolatait, és amíg külön vagyunk, rajon, jobb e velem, vagy végleg elmegy. Lehet pár nap, pár hét, de ne keressem. Ha bizonytalanságban hagy, miért várja hogy ne keressem?? Nem teheti meg h ne tudjak róla, ha esetleg visszajonne.. Hogy bízok utána benne, ha nem tudom mi történt vele, míg külön voltunk?? Nagyon fáj. Hogy elment.. Mindent megtennek, hogy visszajojjon, hivtam de nem vette fel. Tudom nm kellett volna. Most otthon van a családi házban. Szüleivel meg nm beszéltem, azt mondta nem mond nekik részleteket. De félek, hogy majd ellenem hangoljak.mit tegyek? Azt nm akarom h vigye el az összes cuccat mert akkor végleg elmegy, de ezt se, hogy jóban váltunk el és úgy csinál mint aki nem létezik.
2018. dec. 1. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi volt az oka, hogy elment?
2018. dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Foglald le magad 110%-ban, hogy eszedbe se jusson.


Sportolj, találkozz barátokkal, élj valamelyik hobbidnak, stb...

2018. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én voltam az oka leginkabb.. Már jó ideje nem úgy álltunk a dolgokhoz és ellaposodott.. De szeretjük egymást és nem akarom elvesziteni.rossz amit csinál..
2018. dec. 1. 09:06
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Mit akarsz attol, aki igy megalaz teged? Vicc ez az indoklas... egyedül arra kivancsi, hogy milyen felhozatal (van-e hirtelen jobb mint te), es hogy lecsereljen-e vagy sem. Hol a tartasod, onbecsulesed?

"amíg külön vagyunk, rajon, jobb e velem, vagy végleg elmegy." - ennel a pontnal ra kell adni a kabatot, es elhajtani a picsbe, nem visszavarni meg rimankodni. Te nem egy joker biztos talon vagy, hanem egy Ember. De ebben a kapcsolatban leginkabb senki vagy jelenleg, aki engedi magat labtorlonek hasznalni. Ne tedd.

2018. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval ha jól értem, elhanyagoltad és ezt megunta. Most meg észbe kaptál, hogy elvesztheted.

Az ő szemszögéből ez lehet: külön akar lenni, hogy lássa, milyen minőségben változik az élete, ha nem vagytok együtt. Ha pozitív irányba, megkönnyebbülést érez majd, akkor nem fog visszamenni. Ha komolyan hiányzol neki, nem csak a megszokás tartott titeket egyben, akkor talán van esélye újra nekifutni. De a régi hozzáállással nem élhettek majd, különben megint ide fogtok kilyukadni.

2018. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem fog visszajonni, max. a cuccaiert.


jobb lesz, hidd el.

2018. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Bírd ki. Hagyd, hogy hiányozz neki. Ha hiányzol, visszajön, ha nem hiányzol, legalább lezárható lesz, ami nem működik.
2018. dec. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!