Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan aki úgy érezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan aki úgy érezte sosem teszi túl magát egy szakításon?

Figyelt kérdés
1 évet éltünk együtt és most nyomós okok miatt szakítottunk. 22 éves vagyok de talán mondhatom hogy ez volt az első igazi szerelmem. Minden rá emlékeztet, minden percben a fejemben van, nem tudok aludni, enni. Ugy érzem sosem heverem ki. Volt mar valaki hasonlo helyzetben?
2018. dec. 2. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Szinte mindenki más, aki túl volt élete első szakításán. Ne aggódj, pár hét és túlteszed magad rajta.
2018. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen reménykedem benne én is csak most annyira kilatastalannak tűnik a helyzet olyan mintha ez örökké tartana
2018. dec. 2. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első pár szakításomnál mindig azt mondogattam, hogy sose lesz olyan jó partnerem mint az előző. Aztán lett. A lényeg, hogy mindenki pótolható és mindig jön másik. Az idő segíteni fog, meg leginkább az, hogy elfogadd, akivel tényleg dolgod van és tényleg összeilletek azzal nem fogtok szétmenni. Nem lesz olyan probléma amit ne akarnátok megoldani közösen.
2018. dec. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen igen, nállunk ez volt a legnagyobb probléma hogy nő létemre minden vitát csak én próbáltam megoldani én szaladtam utánna és ő ezt kihasználta közben pedig jót nevetett a markában
2018. dec. 2. 10:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenki így érzi. Aztán pár hét, és már a nevére se fogsz emlékezni, nyugi.
2018. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na látod kérdező, ilyen emberért kár? El tudtad volna képzelni, hogy 10-20 éven keresztül az összes felelősséget, vitát te vidd a hátadon? Te is jól tudod, ez nem tartott volna örökké, kár érte az idő is amit ráfordítottál. ;)
2018. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenki így érzi a szakítás után.


Az, hogy mennyi ideig, az változó, van aki hetek alatt túl van rajta, másnak évekig tart.



És igen, van olyan aki egy életen át nem heveri ki a csalódást (nekem is volt ilyen rokonom, aki azért maradt öreg koráig egyedül), de ez már komoly pszichés problémára vall, érdemes szakember segítségét kérni, aki segít feldolgozni és túllépni.



A legnagyobb gond, ha az ember egyszerűen nem adja meg magának a lehetőséget, hogy túllépjen, egy idő után már nem is az ex hiányzik neki, hanem egy alomkép és a mártír szerep.

2018. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen én is belegondoltam és hosszú távon ezert nem merem tovább folytatni. Persze még van lehetőségem NEKEM utánna menni mert ő bezzeg nem jön
2018. dec. 2. 12:52
 9/10 anonim ***** válasza:
1 èv az nem túl sok, túl leszel rajta ne aggódj.
2018. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szakítottam a párommal, de a mai napig nagyon fáj és nem tudom őt elfelejteni. Ő szerintem már túl van rajtam de én egyelőre erre képtelen vagyok... Próbáltam azóta megutálni amiatt amilyen volt velem sokszor de nem igazán sikerült.

Hát ilyen az élet... megpróbáltam visszacsinálni de csak több rúgást kaptam és feladtam... érdekes, hogy mégsem gyűlölettel gondolok rá.

Van akinek bejön az élet, van akinek nem... a gond viszont ,hogy mindenkinek egy jut...

2018. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!