Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl ezen a szakításon?

Figyelt kérdés
Tudom hogy én voltam a naiv, hogy belementem és hittem ebben a kapcsolatban, de tényleg szerelmes lettem. Egy ismerős révén találkoztunk véletlenül, és elkezdtünk beszélgetni, ő akkor meg együtt lakott a volt csajaval, állítása szerint nem voltak együtt de folyamatosan foglalkozott vele, eltartotta stb.....blabla, egy év után elköltözött a csajtol, de tartottak a kapcsolatot, engem titokolt előtte, barátainak bemutatott de ő nem tudott rólam, mindenhova ahova a közös barátaikkal mentek, a volt csajjal ment, velem szinte semmi közös programot nem csinált, és időt is alig töltött velem. Sajnos dolgozni sokat dolgozik valójában, de akkor is. Nagyon sok mindent elturtem de tegnap elegem lett a hazugságaibol és megkértem hogy soha többet ne keressen. Állítása szerint ő is szeret és amikor korábban is szakításra került szó, mondta hogy ő nem akarja es el is sirta magat. Néha valójában ereztem hogy szeret de ennyi mindent nem tudtam már eltűrni és a korkülönbség miatt a kapcsolat sem biztos hogy hosszútávon működőképes lett volna. Nagyon rossz, mindenről ő jut eszembe, és úgy érzem hogy senkit nem fogok így szeretni ahogy öt. Hogyan tudok túllépni minél előbb ?

2018. okt. 11. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Jól látom, hogy te nem akartál szakítani ?

32/f

2018. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szakitottam végül mert már nem tudtam eltűrni a dolgait :(
2018. okt. 11. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, de te nem szakítani akartál.

32/f

2018. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jól gondolod, ez mind csak blah blah blah....

a pasira is gondolj így, hogy egy nagy bla bla bla.


most pedig van időd magadra!

valamit kezdj el sportolni, edzeni akár otthon, menj vásárolj valamit, süss főz amit szeretsz, nálam összeszedhetnéd mondjuk a faleveleket is.

2018. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 Jól tetted. Sírni most tud, de akkor nem tudott sírni mikor hülyére vett téged.

Ez lebegjen a szemed előtt, és akkor könnyebben fogsz tudni tovább lépni.

2018. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!