Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet szabadulni attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szabadulni attól a tudattól, hogy az ex kibeszél a környezetének és nevetségessé tesz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szabadna ilyeneken rágódni, de mégis ott motoszkál ez a fejemben folyamatosan. Hogy lehet az ilyet a helyén kezelni?

2018. dec. 2. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Önbecsüléssel, megfelelési kényszer nélkül.
2018. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Éretten. Ha ő így tudja kezelni a problémáját, az az ő baja. Velem is ez volt, de utólag mondták, hogy ismernek annyira hogy ne higyjek el a hülyeségeit. Úgyhogy csak szimplán ne foglalkozz vele. Te tudod magadról hogy mi volt, az a lényeg
2018. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak nagyon zavar, hogy lenéznek, még ha szerintem nincs igazuk. Csak az ő szemükben vagyok gáz.
2018. dec. 2. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ő vèlemènyük-az ő problèmájuk.
2018. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira gyerekes. Az exem attól, hogy az exem megmaradt férfinek és nem teregette ki a szennyest, nem gyaláztuk egymást egy percig se. Saját magát teszi nevetségessé. Gondolj erre. Hiszen saját magát minősíti, ha annyira rossz vagy mint amilyennek leir mi a fenének volt veled? Egy percig ne agyalj rajta nem ér annyit az egész. Meg van neked a baráti köröd. Engedd el
2018. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te csináld a saját dolgodat, ami előtted van, ne törődj mással. Talán így lehetne, és akkor kizárod a gondolataid közül, és nem rágódsz rajta. Vagy pl "ez van" kifejezéssel élve átlépsz rajta. Amúgy ha nem figyelsz rá, olyan, mintha nem is csinálná, és egy idő után tényleg abbahagyja. PL van olyan , hogy addig van fent egy állapot, amíg te figyelsz rá, és fenntartod. Mert különben, ha már nem figyelnél rá, nem érdekelne, már nem lenne értelme a létezésben, és már megszünne létezni. Van tehtá ilyen is. Meee nemtom, most eszembe jutott egy ilyen mondat, hogy "a létezés intelligens." Egyébként egyszer majdcsak megunja, és rájön, hogy van neki saját élete; nem kell neki a tiéd tönkrevágásával foglalkozni. Egyébként úgy se tudja tönkrevágni, mert ami a te sorsod, úgiys az fog bekövetkezni veled kapcsolatosan. Szóval abban nem tud talán kárt tenni, hogyha pl nagyrészt megtervezett az életünk, és max olyan 10% körüli a bakizási kockázat; amelyet a szabad akarat biztosít:D Szóval abban pl nem tud a sorsutadban kárt tenni talán. Vagy nemtom, pl ne figyelj rá:) Meg ha pl sorsot figyelmen kívül téve; úgyis csak az történik, ami történik; úgyis csak az történik, ami történhet. Tehát ez pl ilyen. Ami legalább potenciálisan benne van a sorsunkban, úgyis csak az történik. Egyébként meg, ha idegeneknek beszél rólad, vaslzeg lehet, hogy el is felejtik a nevedet; valamint ha már mindenkinek elmondta, majd lecseng ez az egész, mert nem tudja már több embernek elmondani, és majd szépen kikopik a neved a köztudatból. Vagy nem tudom, de szerintem ezt nem írják föl az emberek önmaguknak, hogy pl "XY egy bunkó sz3m3'tláda." Meg ha pl valaki úgyis belédszeret, őt pont nem fogják érdekelni az esetleges pletykák. Ja meg pl lehet hogy nem is pont rád gondolt, hanem más névvel is vannak ilyen emberek, több is, egy és ua ember nem feltétlenül ismeri mindet, és nem is feltétlenül tudja pontosan h hányan vannak adott megyében. Meg szal tényleg ha valaki beléd szeret, talán mindenféle hlye szavajárásokat nem fog elhinni, mivel tudhatja ő is, hogy benne van a pakliban, hogy egy dühös ex m@rh@ságokat beszél rólad.
2018. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy pl nemtom miket mond, de hogy akkor elmosolyodsz csak, hogy megint miket terjeszt rólad, miket talál ki? Vagy pl nemtom, meg azt se, mennyire igazakat mond. Egyébként majdcsak tényleg rájön, hogy van saját élete. Vagy inkább lehetne.:) Szóval nem kell rugóznod ezen, lehet, hogy az idő majd megoldja, bár talán lehet, hogy elég primkó dolog ez, és lehet, hogy jó lenen vele szembesíteni; habár akkor meg lehet, hogy mégis csak adnád alá a lovat; hogy "Áháá, szóval tudom idegesíteni vele! Na, akkor folytatom, akkor megéri folytatnom!" Szóval talán lehet, hogy hagyjad őt, legyen ő már a múlt.
2018. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a hozzaszolasokat. Sajnos azért volt velem, hogy aztán kinevessenek, nem gondolta komolyan, csak erről én nem tudtam. Így nincs szükség pletykakra, csak köztudott, hogy hülyét csinált belőlem. Ennyi.
2018. dec. 2. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!