Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idővel rá kezdtetek újra bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt a volt párommal. Ebből 1 évig együtt is éltünk. Ez volt úgymondd az első ilyen igaz szerelem ami már összeköltözéssel is járt. Talán ezért is nagyon nehéz elengednem őt. Az utolsó félévben rengeteg dolog történt többek között elvesztettük a a kisbabánkat is aki beteg volt és nem jöhetett világra. De ez a kapcsolat már odáig fajult, hogy veszekedés, verekedés. És ez minden másnap előfordult. Nem részletezném hogy miért.

Kérdésem az lenne, hogy mennyi idő után tudtátok túltenni magatokat egy komoly kapcsolaton? Valamit mikor jött meg újra az életkedvetek ahoz hogy ismerkedjetek? Vagy egyáltalán hogy egy férfivel beszélgessetek?


2018. dec. 11. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy het:)
2018. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
3 év.
2018. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Volt olyan szakítás, ahol 2 év telt el, volt, ahol 5. Bennem sose volt meg a vágy, hogy ismerkedjek, ahhoz túl boldog voltam egyedül (a mostani kapcsolatomat leszámítva eddig boldogabb voltam egyedül, mint a korábbi párkapcsolataimban), így sose ismerkedtem párkeresési céllal. Bennem ez a vágy mindig csak konkrét személynél jött elő, akit valamilyen módon (társaságban vagy épp randon szituációban, de mindig "tét nélkül") megismertem és ahogy megismertem, beleszerettem. Csak úgy arra, hogy legyen mellettem valaki, sosem volt igényem. Férfiakkal pedig egyébként is beszélgetek, nem az ember nemét nézem, amikor beszélgetünk, hanem a személyét.

Szerintem hagyj magadnak időt, úgyis érezni fogod, amikor túllépsz a mostani kapcsolatodon, nem kell siettetni vagy erőltetni, annak sosincs jó vége.

2018. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen semmikepp sem akarom siettetni mert annak biztosan nem lenne jó vége. Csak ilyenkor gondolom mindenkinek olyan kilátastalannak tűnik minden. Eddig vele éltem a napjaimat, tudtam hogy mindig ott van mellettem aztán hirtelen bumm
2018. dec. 11. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyászfolyamat része, még egy darabig ilyen lesz, de hidd el, amekkora közhely, annyira igaz, hogy idővel minden jobb lesz. Éld meg, ne próbáld meg elfojtani, de emellett közben fektess magadba, keress új hobbit, legyél sokat a barátaiddal, lépj ki a komfortzónádból, utazz el, próbálj ki valami újat és hamarosab jobb lesz :) Kitartást és minden jót kívánok.
2018. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az segit ha gyorsan jön más
2018. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8 hónap telt el azóta, hogy kimondtuk egymásnak, hogy vége, de nyugodtan számolhatunk 10 hónapot is, mert 2 hónapig nem találkoztunk szinte semennyit. November elején indult a jelenlegi kapcsolatom.
2018. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7 év után szakítottam, kb 3 hét után mással kezdtem kapcsolatot
2018. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a valaszokat es a biztatast. Remelem hamarosan sikersztorival szamolhatok be es elmondhatom hogy sikerult tul lepnem :)
2018. dec. 11. 20:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1, ill 4 év volt mindkét esetben.
2018. dec. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!