Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után eljegyzés?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam a barátommal, húgomat pedig most jegyezte el a barátja.


Te mit gondolsz erről?


2018. dec. 11. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem áll meg. Igyekezz túllépni a szakításon, és örülj a tesód boldogságának. :)
2018. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, próbálom így felfogni, csak mégis olyan nehéz....
2018. dec. 11. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Mi köze a két dolognak egymáshoz? Vagy ha te most boldogtalan vagy, akkor ők se merjenek boldogok lenni?
2018. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik szemed sír, a másik nevet?
2018. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Sok boldogságot nekik! Ha szereted a testvéred, akkor nem kívánod, hogy a te fájdalmad miatt ők nekik is rossz legyen. Vagy ők bunkók voltak, hogy most időzítették?


Te voltál, aki szakítottál, nem téged löktek el. Nem öröm ez sem, de a saját testvéredre fura ellenségesen nézni.

2018. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Sose fogom elfelejteni, hogy az életem legszebb pillanatait hogy tette tönkre a nővérem a féltékenységével. Teljesen kiakasztotta, hogy engem előbb vettek feleségül, mint őt, és megkattant ettől. Az esküvőm után amikor terhes lettem a szüleink első, várva várt unokájával, én alig vártam, hogy nekik is elmondjuk a hírt, de a tesóm sokkot kapott, és azonnal teherbe esett ő is, így dupla öröm érte a nagyszülőket... Innentől persze minden arról szólt, hogy milyen vicces, hogy egyszerre lett kisbabánk... Aztán őt elhagyta a pasija, mert megrettent a terhességtől, amit a tesóm erőszakolt volna rá, és lelépett. Emiatt a tesóm összezuhant, és elvetette a gyereket... Az egész terhességem arról szólt, hogy szegény tesóm, milyen rossz lehet most neki... Aztán amikor megszületett a kisbabám, és ő a kezébe fogta, az első szava is ez volt: pont ennyi idős lenne az én gyerekem is...
2018. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A te nyomorod miatt szerinted a tesódnak is be kéne depiznie? Örülj vele, neki, és legyél jó testvér!
2018. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az elet nem all meg es miert halasszak el? mert te epp szakitottal?


Hugom baratja nem sokkal azelott halt meg miutan en megismerkedtem a felesegemmel. Most akkor el kellett volna halasztanom a talakozot meg le kellett volna pattintanom?

2018. dec. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!