Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A menyasszonyom fel bontotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyom fel bontotta az eljegyzést. Vissza jöhet e még?

Figyelt kérdés
A menyasszonyom fel bontotta az eljegyzést vissza adta a gyürűt, 1 hete és teljesen magam alatt vagyok, és gyomro idegem van nem tudok enni sem. Ő azt mondta már nem szerelmes belém csak úgy szeret mint embert. 6 hónapig voltunk együtt. :(

2017. máj. 5. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne épits a visszatértére!
2017. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

6 hónap után eljegyeztet? Én, el sem fogadtam volna a gyűrűt...


Túl korai volt és túl nagy érzelmeket vittél bele túl hamar...


Próbáld meg elfelejteni és lépj túl rajta...A következő kapcsolatodban meg lassíts egy kicsit.

2017. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

6 hónap? Ez most komoly? Alig ismeritek egymást. Nem fog visszamenni. A pár hónapos ismeretség utáni eljegyzesdit képtelen vagyok komolyan venni.

Hány évesek vagytok? 15?

2017. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez "fel háborító"!


6 hónap után eljegyzés? Are you a psychopath?


De legalább rendes volt, sok nő csak simán felbontaná, a gyűrűt meg benyelné.

2017. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Fél éves kapcsolatban eljegyzés? Már akkor menekülnie kellett volna, amikor megkérted.

Ne számíts arra, hogy visszajön, lépj tovább.

2017. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Én egyből szakitottam volna veled, ha fél év után megkéred a kezemet..
2017. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
30 évesek vagyunk, és sajnos ő siettete az eljegyzést. A baj az ,hogy egy kisvárosban élünk és el kerülhetetlen , hogy lássam. És még mindig nagyon szeretem :( Hiányzik éjjel nappal rá gondolok. Konkrétan nem tudom túl tenni magam.
2017. máj. 5. 12:32
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

Mi 5 hónap ismeretség után össze is házasodtunk, 10+ éve vagyunk együtt, fölösleges ítélkezni, nem egykaptafára alakul mindenki élete.


Én nem fogadnám vissza, menjen ha így döntött.

2017. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

Egy eljegyzés nem egyenlő az azonnali házassággal. Nem tudom sok prűd nőcske mit hisztizik itt. Főleg ha 30 éves emberről van szó, akkor meg már egyik fél se akar éveket várni.

Egy ember megismerni egy élet sem elég, akár lakva, akár nem, nem elég rá. Mert úgy is mindig változunk.

De fél évnek már elégnek kell lennie ahhoz, hogy eltudja dönteni az ember, hogy jól érzi magát a párja mellett, szereti e igazán, vagy sem.

Az eljegyzés, a férfi részéről a szeretet kiteljesedését jelenti, hogy ő valóban úgy érzi, hogy eltudna köteleződni a lány mellett. Ha ezt egy nő rossz néven veszi, akkor eléggé nem normális. És gyerekes a gondolkodás menete.

Ahogy írtam az elején, az eljegyzés nem egyenlő a fix elköteleződéssel, nem egyenlő az azonnali házasság kötéssel.

2017. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Ez kamu kérdés! Nehogy már ismerted pár hónapja és eljegyezted. Ilyen idióta ember nincs a világon. Ez a kérdés tuti kamu!!!!
2017. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!