Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tud ennyire fájni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tud ennyire fájni és megviselni a szakításunk?

Figyelt kérdés
Ő 40 éves nő én 39 éves férfi. Tavaly én vettem el a szüzességét. Sajnos nem volt kaoós de mégis olyan boldogok voltunk amíg az apja nem keverte a trágyát meg. Mivel neki nem felel meg senki. 1x májusban és most szeptemberbe szakított a párom. Addig lett agitálva apai oldalról. Külön él már a szülőktől csak sajnos így is 15 perc séta a két ház távolsága.Annyira fáj még mindig. Annyira tudom hogy ő az igazi nekem. November végén kapott 2 verset és sírt mindkettő után. Mondta hogy nem tudja mit akar és hogy időt kér. Erre pár napja megirta hogy nem akarja folytatni velem a kapcsolatot és ne keressem többé. Ida mentem a házhoz, ki se jött csak az erkélyen volt. Ott elszólta magát mert mondtam hogy fogadjuk apád miatt döntöttél. Erre ő hogy nem miatta, és aztán ki jött belőle hogy már nem olyan a kapcsolata mint régen volt meg hogy legalább már otthon a szüleinél nincs vita. Próbáltam elfelejteni de már képtelen vagyok. Nem akarok mást keresni mert úgy is mindig őt keresném mindenkibe. Már az életem is kerdő jellé alakul bennem. Volt szakítás jó pár de egyuj se volt ilyen. Februárban akartam meg kérni a kezét. Tudom hogy az esély nulla sincs és nincs másik férfi mert nővére mondta hogy ha lenne akkor mondaná mert ő biztos tudna róla. A kapcsolat egyébként mint egy álom olyan tökéletesen működött.
2018. dec. 21. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
39 évesen még szűz volt? Vmi nem stimmel a családjával...
2018. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Jó kis kamu sztori, próbáld meg újra máshol. 40 éves szűz nő. xD. Egy felnőttet se tud ennyire irányítani az apja.
2018. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A sztori nem kamu! Ez egy megtörtént valós eset. Bár mondhatnám hogy lebuktam, de sajnos ez igy igaz ahogy van!
2018. dec. 21. 14:04
 4/16 A kérdező kommentje:
Az apja egy vezető beosztású ember volt most 71 éves az anyja 74,bármit mondhattan en a nőnek az apjára hallgat!! Én se voltam ilyenre felkészült. Álmomban sem gondoltam hogy ilyen létezik!
2018. dec. 21. 14:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Talán ideje lenne felnőni.
2018. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam neki többször is hogy 40 éves és nem 16.... Meg hogy az apját kicsit talán hanyagolni kéne. Nincs ágyhoz kötve. De nem, inkább őket választotta. Csak kérdem én, aki gyereket akar (bár hogy 40 évesen tud e még szülni az kérdés ) az miért mondta hogy "akkor nem lesz gyerekem " hiszen férfit se talált soha, volt pár randi a közel 20 évi alatt de mivel arcra se szép másnak és olyan afektálósan is beszél, persze hogy rögtön mindenki lelépett....
2018. dec. 21. 14:58
 7/16 anonim ***** válasza:

Annyi, de annyi neked is való nő van még...!

Az idő begyógyítja a sebedet. Szívemből kívánom!

2018. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Bár így lenne! Csak az a belső hang itt van és az súgja hogy ő az! Persze az idő meg olyan dolog hogy vagy javít vagy ront.
2018. dec. 21. 17:31
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem én találtam ki, mások mondják: "A legjobb orvos az idő."

Eléggé fiatal vagy ahhoz, hogy ne dobd el a fegyvert.

2018. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Általában 1 hónap elég szokott lenni de most már 3.Hónapja nem tudok felejteni
2018. dec. 21. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!