Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tud ennyire fájni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tud ennyire fájni és megviselni a szakításunk?

Figyelt kérdés
Ő 40 éves nő én 39 éves férfi. Tavaly én vettem el a szüzességét. Sajnos nem volt kaoós de mégis olyan boldogok voltunk amíg az apja nem keverte a trágyát meg. Mivel neki nem felel meg senki. 1x májusban és most szeptemberbe szakított a párom. Addig lett agitálva apai oldalról. Külön él már a szülőktől csak sajnos így is 15 perc séta a két ház távolsága.Annyira fáj még mindig. Annyira tudom hogy ő az igazi nekem. November végén kapott 2 verset és sírt mindkettő után. Mondta hogy nem tudja mit akar és hogy időt kér. Erre pár napja megirta hogy nem akarja folytatni velem a kapcsolatot és ne keressem többé. Ida mentem a házhoz, ki se jött csak az erkélyen volt. Ott elszólta magát mert mondtam hogy fogadjuk apád miatt döntöttél. Erre ő hogy nem miatta, és aztán ki jött belőle hogy már nem olyan a kapcsolata mint régen volt meg hogy legalább már otthon a szüleinél nincs vita. Próbáltam elfelejteni de már képtelen vagyok. Nem akarok mást keresni mert úgy is mindig őt keresném mindenkibe. Már az életem is kerdő jellé alakul bennem. Volt szakítás jó pár de egyuj se volt ilyen. Februárban akartam meg kérni a kezét. Tudom hogy az esély nulla sincs és nincs másik férfi mert nővére mondta hogy ha lenne akkor mondaná mert ő biztos tudna róla. A kapcsolat egyébként mint egy álom olyan tökéletesen működött.
2018. dec. 21. 13:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szereted még de majd idővel már csak egy emlékkép lesz és a fájdalom enyhülni fog csak évek múltán vagyis nekem nem párhonapig tartott jóval több idő kellett hozzá. Nekem is van olyan akiről azt mondom hogy ő az igazi csak ő foglalt. Ésnincs esélyemazóta is még az eszembe van ez már kB 6 éve.
2018. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt érzem. Annyira hogy ez előtt soha nem volt ez az érzés. A baj inkább az hogy egymással sose volt probléma,és itt a gond hogy miért ilyen valaki ha egyszer ezt kerestem és inkább gyerek fejjel apu kezét fogja 40 évesen is. És ezért tönkre teszi a saját életét is. Inkább el egyedül apu kedvéért.
2018. dec. 22. 03:38
 13/16 anonim ***** válasza:

Közelebb vagyok a 80-hoz, mint a 70-hez, mégis azt mondom,hogy ez már beteges szülőszeretet. A bátyámat és engem is "elengedtek" a szüleink, mi is elengedtük a gyerekeinket, de a jó családi kapcsolt minden esetben megmaradt. Az ünnepek alatt is együtt leszünk,mindig másnál.

Kedves Kérdező!

A lány inkább a szüleit )apját) választotta. Idővel alighanem megbánja, de ezt n várd ki. Ismerkedj. Sok szerencsét!

2018. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, persze nyilván nem akarok várni évtizedeket. De sose gondoltam volna hogy ilyen létezik. Azt hittem az elején hogy egy mesebeli hercegnő. Az a tipikus tökéletes. Na aztán jött a fekete leves!
2018. dec. 22. 17:23
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor mindent megteszel, hogy visszahoditsd, ő is szeret ahogy az irasodbol kivettem csak befolyasolták. Az ido pereg nagyon gyorsan kesobb banni fogod, hogy nem tettél meg mindent erte.
2018. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam személyesen hagytam időt. 1,5 hónapig direkt nem kerestem. Aztán írtam verset (igen magam költöttem) próbáltam már mindent de semmi eredmény. Ez ugyanis szeptember végén kezdődött. És volt amikor nem tudta mit akar aztán hogy eldöntötte aztán megint nem tudta... Szóval kért időt is és hirtelen tudta hogy legyenek vége. Ami csak azért furcsa hogy ha 2 hónapig nem tudta akkor azt hogy tudta nem egészen 10 nap alatt eldönteni
2018. dec. 23. 05:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!