Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tanácsolnátok? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok? Lent

Figyelt kérdés

Nem rég ért véget egy 3 éves kapcsolatom. Túlléptem rajta már, új kapcsolatot nem szeretnék még. És jelenleg nincs is olyan, akivel eltudnám képzelni.. Viszont valamikor rám jön az érzés, hogy egyedül érzem magam és jól esne, ha foglalkozna velem valaki.. Beszélgetek másokkal persze, de nem egyfolytában. Nem a volt barátom hiányzik, hanem az, hogy valaki foglalkozzon velem.

23/L



2018. dec. 26. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2018. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress új társaságot, beszélgess másokkal, esetleg nézz új hobbik felé. Nekem ezek segítettek, hogy túllépjek azon a lányon akit imádtam.
2018. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Nehéz kérdés, mert más neműként nem biztos, hogy építő a véleményem, de ha nem találod meg magadban azt, amiért megéri előre haladni az életben, akkor másra (másokra) fogsz támaszkodni a "jó érzés" forrásával.


Nekem ezer egy hobbim van, persze társ nélkül már majdnem mind unalmas, munka mellett meg amúgy sincs sok erő foglalkozni velük, és a társ tenné fel a pontot a maximális életemre, tehát magam ellen beszélek, hogy "előbb az életcél, aztán a társ", de mire leírtam már rájöttem, hogy hvlyeség.


A vége: Nem tudom! :D

Ha gondolod szívesen dumálok veled bármiről (elvont dolgoktól a hétköznapiakon át bármiről), legalább bővül az ismerettségi köröm.

2018. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor elég, ha csak társaságba jársz, míg készen nem állsz egy kapcsolatra.

32/f

2018. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt vagy még kérdező?
2018. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor keress barátokat ilyen helyzetben ez jó.
2018. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!