Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik még 1 évvel a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik még 1 évvel a szakítás után is szándékosan kerülik az exüket! Miért?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek túl rajta
2018. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert egy olyan emberről van szó, akit semmilyen formában nem szeretnék az életemben. Inkább nem megyek bizonyos helyekre, mintsem megkockáztassam, hogy visszafurakodjon az életembe, és még nagyobb kárt tegyen, mint eddig.
2018. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert nem akarom látni, nem akarok vele találkozni, semmilyen formában sem szeretnék tudni róla. Nem azért, mert nem vagyok túl rajta (van pár exem, az elmúlt 15 évből), hanem mert simán nem érdekel. És tudom, hogy ha pl oda mennék, ahol biztosan találkozunk, akkor mosolyogni kéne, udvariasan elcsacsogni mindenféle semmiségekről, ki hogy van, kivel mi van, és nekem ez a hátam közepére sem hiányzik egy gyakorlatilag idegentől, aki az életem egy bizonyos szakaszában volt csak jelen, de mostanra már rééééges régen (a legutóbbi exem 6 évvel ezelőtt) nem része a mindennapjaimnak. Szóval én ezért.
2018. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok túl rajta :/


30N

2018. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert még mindig érzünk egymás iránt de nem müködne...
2018. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Végülis lényegében már nem zavar ha találkozunk, de istenigazából azért kerülném azt az egy exemet akit kerülnék, mert a gondolkodási síkja nem az enyémmel arányos, és nincs kedvem azokat az érzéseket előcsalogatni magamban általa, amikor nem értettük meg egymást, mert inkább olyanokkal vagyok és beszélgetek, akikkel egy hullámhosszon vagyunk.

:)

Ettől függetlenül túl vagyok rajta, ha tudom, hogy megkomolyodott akkor nagyon szívesen beszélgetek vele, sőt!

2018. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Mert fáj, rossz érzés hogy, dobott, átvert, szórakozott, megcsalt,hazudozott, szemétkedett, ócsárolt.


Ezért kerülöm az exbarátnőt.

2018. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel egyik exem se. Valamiért vége lett, vagy ők szakítottak vagy én. Innentől minek akarjak beszélgetni velük? Miről? Nem érdekel mi van velük, menjen mindenki a saját dolgára.
2018. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert új életem van, és nem kell régi játékszer . Plusz elég volt akkor szétcsesznie az életem, a mostanit ne csesztesse . Jobb így!
2018. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem keresem a kontaktot, de nem is kerülöm. Nincs harag bennem.
2018. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!