Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszaszerezni egy pasit annak tudatában, hogy már van valakije?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, akinek sikerült szakítás után, hogy visszajött hozzá az ex pasija fél év után?
2018. dec. 29. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Mennyit voltatok együtt? Miért lett vége? Lehet, hogy nem is kéne lépéseket tenni ezirányban.

32/f

2018. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
majdnem egy évig, sok konfliktus volt és féltékenység, aztán mindenen megsértődött mindig, kritizált, végül ő szakított. szeretem, de van most valakije...mit lehet tenni
2018. dec. 29. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem hagyd. 🙂
2018. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, hagyd békén.
2018. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült visszaszereznem úgy hogy volt valakije. De igazából ő engem szeretett csak sok veszekedés miatt lett nálunk is vége. Újrakezdtük de természetesen végül megint szakítás lett a vége. Szerintem ne erőltesd. Hagyd a francba.
2019. jan. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!