Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megharagudnátok a barárnőtökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudnátok a barárnőtökre, ha tudná, hogy a barátotok szakítani fog veletek, de nem mondaná el?

Figyelt kérdés
A mostmár exem és a közös barátaink elutaztak egy hétre, de én csak a hétvégén tudtam utánuk menni. Közben az exem elmondta az ott lévő legjobb barátnőmnek, hogy ha megérkezek hozzájuk akkor még ott szakítani fog velem, de megkérte, higy nekem ne mondja el. A barátom olyan bunkó volt velem a telefonban, hogy össze is vesztünk, ezután nem vettem fel neki a telefont, majdnem el sem mentem hozzájuk, de a barátnőm felhívott éjszaka és rábeszélt, hogy menjen el, mert beszélnem kell a barátommal.... Utána amikor szakított velem azt mondta mennyire sajnált, hogy semmit nem sejtettem....
2019. jan. 2. 10:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és ez az egész életem egyik legnehezebb időszakában volt, ezt a barátnőm is tudta. Sokat segített volna ha elmondja és nem a szemét exemet védi, aki életem legnehezebb időszakában akar dobni.
2019. jan. 2. 10:42
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Megígért valamit és azt tartotta. Ezért en biztosnem haragudnék.
2019. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Ebben a konkrét esetben valószínű, hogy kiakadnék. De az exed is patkány volt, hogy egy baráti utazásra időzítette. Ráadásul úgy, hogy úgy mentél utánuk és már el volt döntve. A "barátnőd" meg a vita után rá is beszélt, hogy menj. Gyönyörű.
2019. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha beleképzelem magam a barátnőd helyébe, én sem mondanám el. Ez egy olyan dolog, amit a barátodnak (exednek) és neked kell megbeszélni. Majdnem egyenértékű azzal, ha valaki elmondja neked, hogy a pasid ma este meg akarja kérni a kezed, csak negatív irányban. Az, hogy a barátnődet előbb beavatta, mint téged, az az exed bunkósága, de emiatt ne a barátnődre haragudj, neki ehhez semmi köze nem volt. Én nem haragudnék ezért.

Inkább kérd meg a barátnőd, hogy segítsen talpraállni a szakításból, meg úgy általában ebben a nehéz időszakodban. Többet érsz vele, mintha a szakítás felett érzett fájdalmad kivetíted rá, és inkább rá haragszol az exed helyett.

2019. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Én a 4-nek adok igazat. Jól megfogalmazta
2019. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem exednek ezzel kapcsolatban pontosan az volt a célja, hogy egymásra haragítson titeket a barátnőddel. ;) Én nem adnám meg neki ezt az örömöt,ha már ilyen suttyó b@nkó módon intézte a szakítást. Legyen neked több eszed és játszd ki a se@@fejt. :)
2019. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom milyen kapcsolatban van a barátnőd az exeddel, de én sem haragudnék meg érte. Most attól miért lett volna jobb, hogy a barátnődtől hallod? Ez tényleg olyan dolog amit az exeddel kell megbeszélned. Az más tészta, hogy az exed elég tapló volt és nem feltétlen azért mert nehéz időszakodban szakított, de ezt szerintem diszkréten illik nem úgy, hogy ott vagytok egy társasággal bulizni valahol és akkor szakít. Az exedre jogosan lehetsz mérges, de a barátnőd szerintem nem tett semmi rosszat és az, hogy nem mondta el hogy a pasid szakítani akar az nem ellened szól. Megkérte a srác, hogy ne mondja el, amúgy sem az ő dolga, természetes, hogy nem avatkozott bele, én sem tettem volna a helyében.
2019. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Én 100%-ban egyetértek a 4. válaszolóval, magam se fogalmazhattam volna meg szebben.
2019. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a barátnőd helyében otthagytam volna a társaságot, biztos nem tudtam volna ilyen környezetben jól érezni magam. A baratod siman gyökér, gondolom örülsz hogy végre vége.
2019. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!