Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok, ha a párotok utólag szólna, hogy kimenne Angliába egy vagy két hétre dolgozni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Utólag igen. De ha 1-2 héttel előtte szól akkor nem. Én is mennék hajóra melózni pl de az csak 2-6hónapos szerződéssel lehet azt meg nem akarja a párom :D
2018. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak most derült ki, hogy tudok menni, hirtelen kellett döntenem, nehogy beteljen.
2018. jún. 5. 09:58
 3/12 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Nade gondolom azt, hogy tervben van, megosztottad vele, nem?
2018. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem volt tervben. Most láttam a hirdetést, jelentkeztem állás és időpont alapján, mert az ilyen gyorsan betelik. Nem volt időm szólni, most akarom hívni, hogy jelentkeztem.
2018. jún. 5. 10:05
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Ebben az esetben nem. Két hét nem sok idő, de szólj neki minél előbb. Nyilván akkor viszont megharagudnék rá, ha Angliából írna, hogy ő már kint van..
2018. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Kibírnám, de alapjában nem tetszene. Jelenzkezés közben lehet telefonálni. Pl amíg gyakorira irkálsz, szólhattál volna már.

Így azért már gázabb

2018. jún. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
2 hét miatt akkor se haragudnék, ha valami utolsó pillanatos nyaralás jönne neki össze, nemhogy munka :D Ne viccelj már, nem 2 évre mész, aki ezen kiakad azzal elég súlyos gondok vannak.
2018. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Ebben az esetben, ha tényleg sürgősen kellett dönteni, és nem is volt tervben, és utána azonnal szólsz, nem kummantasz napokig, én megérteném.
2018. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
1-2 het miatt nem, de illene az ilyesmirol szolni.
2018. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

2 hét nem sok, engem nem zavarna. Persze hiányozna, dehát... 2 hét csak. :D


Mi egyébként már beszéltünk erről, hogyha fél éves munkát kínálna a cég külföldön, akkor megvárnánk egymást. Annál tovább nem feltétlenül, de fél év és egy jó lehetőséget még bevállalnánk. Bár egyelőre nem adódott ilyen lehetőség.


27N

2018. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!