Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csajok! Mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok hozzá ha az exetek akivel szakítottatok egy pár év múlva találkoznátok és beszelgetnétek, látszana, hogy teljesen megváltozott illetve úgy kigyúrta magát, hogy ihaj csuhaj?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 19:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy kigyúrod majd magad ,

de attól még egy tirpák maradsz.

2019. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Mindenki zöld kezet kapott akármennyire is utálkoztok meg bántani akartok engem. Csak kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor mit éreznétek ennyi🙂
2019. jan. 2. 20:37
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
Fijam akó komojan beszelek most. Nem veletlen szakitotatok. Azéé akarról gyúrni hogy majd évek múva felvághas nala? Lehet be se jon inkab fordicsd az energijád egy masik nöre.
2019. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 The pale emperor ***** válasza:
100%

Egyetlen egy exem van akivel hajlandó lennék találkozni egy kv erejéig. De az, hogy most ő mennyire pattintotta ki magát vagy sem...na nekem nem aztán hót' mindegy lenne.

Az ex nem véletlenül ex.

2019. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Az első barátom ki volt gyúrva, 10 éve szakítottunk, tavaly találkoztam vele az utcán, össze van esve, mint egy aszott szilva. Szörnyen néz ki. A második barátom már akkor vékony és görbe volt, amikor megismerkedtünk, még mindig az. Örülnék neki, ha azt látnám rajtuk, hogy jól néznek ki, boldogok, kiegyensúlyozottak. Újra egyikükkel sem kezdeném emiatt, mert nem a külsejük miatt szakítottam velük. Szex sem jöhetne szóba, mert nem volt velük jó.
2019. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem hatna meg. Nyilván nem azért szakítottam vele, mert nem volt kigyúrva.

Amúgy kifejezetten taszít az "ihaj csuhaj" kigyúrás.

2019. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért szólnak le, mert tök jó dolog önmagában, hogy elégtételt úgy akartál venni, hogy magaddal csak jót tettél. Es szerintem másnak is megfordult már a fejében, hogyha sikerült elérnie valamit a szakítás óta, hogy na most ehez mit szólna aki kidobott... de elhinni, hogy őt ezt 3 percnél tovább érdekelné elég egyszerű gondolkozásra vall :D
2019. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Most akkor azért szakítottak veled, mert nem voltál eléggé kigyúrva? Hmm?

Illetve másrészről még mit értesz az alatt, hogy teljesen megváltozott? Viselkedés, gondolkodás mód is?


Gondold végig, hogy mi okból szakítottak veled, talán kiderül, hogy nincs túl sok jelentősége annak, hogy ki vagy gyúrva, ettől még nem leszel más ember.

2019. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Az okot nem akarom megmondani, mert akkor talán be lehetne azonosítani. Eleg annyi,hogy az a stílus és az az életvitel amit ő felvett az nem fér bele az én értékrendembe. Nem akartam, hogy olyan dolgokat csináljon amit csinált és csinál a mai napig is.. Próbáltam rá hatni és neki ez lett a megoldás. Veszekedesek voltak belőle. Ő neki nem lehet megmondani mit csináljon, mert ő az "ALFA". Es ezt ki is mutatja minden irányban. NA NEM LEHETETT LEÜLNI VELE MEGBESZÉLNI A DOLGOKAT.Es.Ennyi.Ment a hazudozás részéről jobbra balra. Miért feltétlenül csak az lehet a szar akivel szakítanak?hm??

Fel**tam magam

2019. jan. 2. 23:42
 20/27 A kérdező kommentje:
Egy szó mint száz azért mert ge**re nem illettunk ossze. De kvara nem ezt kérdeztem okoskák. Olvassatok már el a fenti kérdést..
2019. jan. 2. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!