Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csajok! Mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok hozzá ha az exetek akivel szakítottatok egy pár év múlva találkoznátok és beszelgetnétek, látszana, hogy teljesen megváltozott illetve úgy kigyúrta magát, hogy ihaj csuhaj?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 19:55
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Attól hogy ő szakitott azzal csak annyit ért el hogy nem en dobtam ki őt hamarabb.

Tán ő a fedhetetlen kiralykisasszony vagy mi? Egyetlen egy tulajdonsagat sem ismertetek eddig,de élből én vagyok a gyökér hát gratulalok

2019. jan. 2. 23:46
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoztatna. Csak ezért nem akarnék újra kapcsolatot kezdeni vele.
2019. jan. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mert tán megcsalt?
2019. jan. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Figyelj ezt előre nem lehet megmondani. 1 ez egy zsákba macska aztismegmondom miért. Azért mert addigra lehethogy bepasizol lehet hogy egy kigyurt vandamme lesz. 2 az is lehet hogy elámul és utánad csorgatja majd nyálát.Sztem elsősorban magadért tedd hogy elégedett legyél a külsőddel és legyen egészséges önbizalmad amit kifelé sugárzol esetleg ez az ami miatt megbánhatja hogy szakított veled. Szóval az egy dolog hogy kigyurt vagy.
2019. jan. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyaltalan nem hatna meg. Egyebkent erdekes teny, hogy playboy mellett volt am playgirl is, csakhogy az olvasok 90%-a homoszexualis ferfi volt. Be is szunt hamarosan. Akad par nagyszaju no, aki annyira feminista, hogy olyan megjegyzeseket tesz egy ferfi testre, mint az atlag ferfi a noire, de ennek a legtobb esetben nem az a valos oka, hogy nedvesedik a bicepsz latvanyatol. Vagy serult a noi onbizalma es ezt kompenzalja, vagy imponalni akar egy jelenlevo ferfinek, stb. Az evolucio igy osztotta a lapokat es ha csak nem brutal nimfoman, vagy vizualis ingerkereso az ex, hidegen fogja hagyni az izmod.
2019. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem az Embereket mindig a rossz történések teszik erőssé és hajtják előre Teljesen jó a gondolkodásod jól teszed ha kigyúrod magad,és azt is ,hogy más téren fejlődni akarsz,Jobbá akarsz válni és ott van mélyen benned bárcsak bánná hogy szakított.Ez meg is történhet ha nem úgy alakul az élete ahogy szeretné,és látja te boldog vagy .Más esetben lesza....a De a lényeg magaddal jót teszel ,ez normális reakció annak ellenére ,hogy sokan leszólják mert csak a felszínt nézik.50/F
2019. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A te tulajdonságaidat ismerték meg, ezért rólad tudtak véleményt alkotni. Sajnos szokás itt gyaxin oltani a kérdezőt. Az elején egész jól bírtad, nem kéne most sem haragudni a válaszolókra ilyen kirohanásokkal.


Ha nem tetszik valaki válasza, akkor lepontozhatod, illetve ha sértőnek gondolod, akkor jelentheted is.

2019. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!