Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mire volt jó ez az egész és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire volt jó ez az egész és most hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Volt egy munkatársam akivel látszólag tetszettünk egymásnak. Először ő közeledett, kereste a társaságom, én pedig szerelmes lettem belé. De nem lett belőle semmi, mert ő nem akart komoly kapcsolatot. Párszor még találkoztunk és egy évvel később megbeszéltük, hogy akkor legyen csak szex. De nem keresett, sőt, sose ért rá találkozni. Utána elmentem hozzá és szexeltünk, de állandóan lelankadt neki. Kértem hogy mondja el mi ez az egész 2 éve menő macska-egér dolog, mert többet nem fogunk találkozni. Azt mondta tetszem neki mint nő, de nem szerelmes, nincs meg a szikra, úgy meg nem megy neki. Nem akart így kapcsolatot, mert annak sose lett jó vége. De azért elkezdett randizni egy másik kolléganővel (régebb óta ott dolgozik mint én, de eddig le se ejtette), de nem szerelmes belé sem. Meg hogy rosszul érzi magát amiért lefeküdt velem, de randiznak. Itt el is köszöntem.

Nem értem, mire volt jó ez a 2 évig tartó hülyítés? Miért nem mondta ezt el az elején? És akkor miért feküdt le velem?

Ráadásul még mindig sokat gondolok rá és hiányzik. Hogy felejthetném el?


2019. jan. 3. 13:34
 1/4 anonim válasza:

otthon masztizik folyton, de nem is hitte el, hogy összejöhet veled


aztán inába szállt a bátorsága, mert szaralak

2019. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de te mi a büdös francra vártál 2 évig?

Ha nem akart tőled semmit az elején mire vártál?1 évig vártad, hogy szexeljetek...egy év után a rossz szex után vártál még egy évet?Vagy hogy jön ki a 2 év?


Te nem akartad látni, hogy nincs semmi.Erőltetted de hiába.

Máskor kapcsolj hamarabb.

2019. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Te direkt belefutottál a pofonba, megkaptad, de még szeretnél... Gratulálok! És még a hapsi a hülye...
2019. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 évig csak kerülgettük egymást, majd jött az hogy nem akar kapcsolatot. Utána még találkoztunk, munkahelyen kívül, olyankor mindig nagyon nyomult, megfogta a kezem, csók, szerintem létezik e igaz szerelem, stb. Ez ment egy ideig majd utána beszéltük azt, hogy akkor csak érezzük jól egymást egymással és ennyi. De mint olvasható, semmi se lett belőle :/
2019. jan. 3. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!