Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 53 kilóval van értelme nagy...

53 kilóval van értelme nagy motorra (A korlátlan) letennem a jogsit és vennem egy sportmotort vagy felejtsem el az egész történetet?

Figyelt kérdés
Sajnos elég pehelysúlyú vagyok, amin nem tudok változtatni, de látatlanban is érdekelnek a sportmotorok és az álmom, hogy egyszer az országúton száguldjak egy komolyabb Yamaha-val, ezért is kérdezem, hogy ezzel a súllyal lehet-e normálisan közlekedni mondjuk akár egy 1000-es géppel is. A Moto GP-s Dani Pedrosa sem egy nagy darab ürge, de gondolom az a közeg megint más tészta (önámítás off :P ). B jogsim van és nyáron leszek 24. Ja és 170 vagyok, ha ez számítana valamit egy motornál. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2017. jún. 26. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

"álmom, hogy egyszer az országúton száguldjak egy komolyabb Yamaha-val"


Vegyél rendes védelmet biztosító ruhát és élj egészségesen, akkor donornak tökéletes leszel és megmentheted egy akár két ember életét is! :D

2017. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ilyen súllyal rendesen kapaszkodnod kell majd, mert nem kis menetszél van egy ilyen motoron.
2017. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is pehelysúlyú vagyok, és ezzel gurulok: https://www.youtube.com/watch?v=W2Z_2h18QgQ
2017. jún. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nők is motoroznak, pedig ők jóval gyengébbek fizikailag.

Inkább ezt az országúton száguldás dolgot gondold át mégegyszer.

2017. jún. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Olyan motort vegyél amit ha véletlenül vízszintesbe raksz, fel tudod állítani. Elég vicces ha fekszel alatta és a lábadról sem bírod leemelni.
2017. jún. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Megnézném h te hogy tudod egyedül pikk pakk felállítani a motorodat ha rad dőlne/elesnel vele...

Ilyen nincs :D


Max simsont, MZt tudsz felállítani egyedül.


A többi nagy motornál örülsz ha a nem nyomta agyon a lábad , nem hogy még felállitod egyedül , miközben alatta vagy :D


Faterom 35 éve motorozik, egy salakos szakasznál eldőlt a motorral (szerencsére mar epp akart megállni), egyedül nem tudta volna felállítani, se kihúzni a labat alóla.. Pedig nagy darab ember es erős is.



Kedves kérdező!


Ha elbirod a motort , amit kineztel magadnak es léét a lábad, na meg biztonságosan megtudod dönteni kanyarban, akkor nem lesz gond! ;)


Üdv egy 47 kg-os motoros lány

2017. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*leér
2017. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A motorom 140 kg és vízszintesből fel bírom emelni, igen.

De én 110 kg vagyok és 192 centi.

2017. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Kedves 6-os!


Elég érdekes lenne, ha az ember nem tudná felállítani a saját motorját. Az előző motorom egy ER6-n volt, ami 200kg fölötti jószág. Nem vagyok 70kg se szerintem, de simán, kb 5 másodperc alatt fel tudtam állítani a motorom. Sajnos buktam is vele, egyszer pont a szalagkorlát alatt landoltam (majdnem levitte a fejem...), a motor meg a lábamon volt. Tény, hogy nem volt könnyű meg kellemes, de le tudtam rugdosni magamról és fel is állítottam akkor is. Ezen kívül kb 5X eldőltem vele álló helyben (saras helyen álltam meg, kavicson megcsúszott a lábam meg hasonlók), de mindig simán felállítottam egyedül.

Az egy dolog, hogy te vagy bármilyen ismerősöd, rokonod bénázik, fogalma sincs róla, hogy kell felállítani egy motort, de azért a hülyeséget ne terjesszük már.

2017. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos superman vagy xD
2017. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!