Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miután véget ért egy zaklató,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután véget ért egy zaklató, fenyegetőző emberrel a kapcsolatotok utána még meddig féltetek?

Figyelt kérdés
Már hetek óta békén hagy az exem hálistennek, de még mindig folyton tartok tőle, hogy mikor bukkan fel.
2019. jan. 4. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy egy jó évig biztosan. Eleinte az albérlethez jött, ahol laktam (azóta vettem saját lakást), volt, hogy virágokat hozott, meg könyörgött, máskor dühös volt rám, stb.
2019. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%

Amikor igent mondtál egy ilyen állatra anno, akkor mi járt a fejedben? Hogy Húúú de férfias? Vagy hogy majd te betöröd? Vagy hogy milyen jó érzés az, amikor alárendeltként érzed azt a szuper férfi dominanciát? Vagy hogy milyen jó a teste, és 25cm hosszú, Wehrmacht sisak fejű farka van?


Nem, nekem sosem fogjátok megmagyarázni hogy ti sosem vettetek észre semmit a rossz személyiségéből.


Aztán utólag meg megy a para. Pl. egy tényleg gyönyörű és jófej barátnőm össze jött a város legnagyobb idiótájával, aminek az lett az eredménye, hogy szó szerint rabszolgájának tartotta. Megtiltotta neki hogy elhagyja a lakást, csinált neki egy gyereket, majd mindkettőt heti rendszerességgel verte. Majd amikor a lány apja is közbeszólt, azt meg vascsővel zúzta le. 100 rendőrségi üggyel a háta mögött. Majd elszökött, és az ország másik oldalán egy anyaotthonban talált menedéket, de 1.5 évig folyamatosan fenyegetőzött a "FÉRFI".


Már az elején mindenki figyelmeztette a lányt, hogy messziről kerülje el azt a nyomorékot, de hát milyen menő már olyannal lógni, akitől fél mindenki. Hát ez van.

2019. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2.

Sajnálom, de baromi keveset tudsz az életről.

Hallottál már valaha Ted Bundyról? Vagy hozzá hasonló emberekről?

Olvastál már pszichopatákról? És, hogy mennyi idő amég valaki rájön, hogy akivel beszélget az az?

Olvass esetleg utána, ha az "előre tudnod kellett volna" dumánál kicsit tovább akarsz látni.


Az exem nem sorozatgyilkos ez tény.

Viszont egy teljesen átlagos, hétköznapi, csendes nem kifejezetten hű de jó pasi, amikor megismertem nem volt nagyszájú, keménykedős sem. szóval egyik sem azok közül amikre te a szűklátókörödben gondolsz. A kérdés mondjuk nem erről szólt csak nem hagylak a teljes tudatlanságban.

2019. jan. 4. 13:14
 4/6 A kérdező kommentje:

Biztosan sűrűn előfordul az is amiről te írsz, hogy a nők azt hiszik majd betörik az ilyen férfit.

De hidd el nagyon nagyon sok olyan van ahol, nemhogy az elején, de évek után jön rá az ember kivel van/él együtt. Könyveket (és gondolom filmeket is) építettek erre a témára, nem véletlenül.

2019. jan. 4. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik lányismerősömnek lakást kellett cserélnie és rendőrségi ügy lett a dologból...elsőre teljesen átlagos, jófej srác. Aztán aranyos volt, hogy a srác elé megy a munkahelyére. Mindig. Aztán már zavaró. Aztán már beteges, hogy a háza előtt várta mindennap mert az irodában megkért egy munkatársat, hogy kísérje el a házáig. És másnap reggel is, amikor dolgozni ment. Akkor is, ha 1 órával hamarabb indult el otthonról. A srác már ott volt a ház előtt hajnalban.


Kb 1 évig minden internetes dolgot letörölt magáról és senkivel nem állt szóba, csak a korábbi barátokkal. Most úgy kezd nyitni, azaz már nem ráz le rögtön mindenkit.

2019. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Ezzel nyugtatod magad. Hidd el, már az elején, sőt már az első hónapban simán kiderül hogy kivel vagy együtt. Csak nem a rózsaszín ködben kellene úszkálni, meg álmodozni a méretes farkáról, meg a karakteres arcáról. Hogy könyveket írtan róla? Bármiről lehet könyvet írni.

Ráadásul a környezet is figyels, a legtöbbször már előre figyelmeztetik a nőket, de hát a női egó mindenek felett.


Egy esetben nem lehet előre látni a dolgokat: ha összejössz egy normális fazonnal, de miután megpróbáltad kiherélni, ő visszavág. Bizony ám, sok ilyen van, de a híradások csak és kizárólag a női oldalt támogatja.


A pszichopatákhoz meg nem kell nagy tudás. Egyszerűen a szemükbe kell nézni, aztán színészkedhetnek ahogy akarnak. Jaaaajjjj, de olyan jó pasi...ááááá, nektek annyira kell!


Leginkább a ti szűklátókörötök miatt kerültök ilyen helyzetbe, vissza kellene idézni a múltat, és belátni hogy önként sétáltatok bele. Fórumokon sok nővel beszéltem, akik egy idő után beismerték hogy voltak jelek, de nem tulajdonítottak nagy jelentőséget neki. Sőt, menet közben is módjukban lett volna akár szakítani, de a szexualitás, a férfi dominancia előtti meghajlás, az az ősi érzés nagyobb volt mint a józan ész.


Érdekes én miért nem váltam olyanná? Pedig sokszor csesztek át, mondhatni aláztak be nők, de mégse. A barátaim miért nem? Sőt, ismerek olyan férfit, akiről én beszéltem volna le a nőt, de nem hallgatott rám. Mi lett a vége? Rommá verte hetente, aztán el kellett menekülnie 300km-re. Voltak jelek? Voltak! Volt figyelmeztetés? Volt. Szóval nem kell a rizsa.

2019. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!