Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, akik visszamentetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik visszamentetek az exhez miért tettétek?

Figyelt kérdés
Miben változott? Vagy mit láttatok/reméltetek/gondoltatok, amikor úgy döntöttetek, hogy újra megpróbáljátok? Esetleg mit tett ami hatással volt rátok? Miben volt más, esetleg vonzó?

2019. jan. 9. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a rájöttem, hogy első sorban én rontottam el a dolgokat. És ugyan én szakìtottam de szeretem. Ő bellátta hogy neki is vannak hibái, de miattam hajlandó változtatni. Azóta is együtt. Három hónapig voltunk külön.
2019. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nem én akartam szakítani, nekem ideális volt a kapcsolat.
2019. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a gyerekünk miatt adtam neki még egy esélyt és mert még szerettem. Gondoltam megváltozik. Hiba volt! Pár hónap múlva kiderült, hogy kutyából nem lesz szalonna és, hogy csak a töltött káposzta jó felmelegítve.
2019. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van ,aki bevasarol es leviszi a szemetet. A fiuk ,akik nekem bejonnek,ugyis csak szexet akarnak.

N/36

2019. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem én mentem vissza, hanem ő jött, és leígérte a csillagokat is az égről.

Igazából nem gyártottam magyarázatot, hogy miért mentem újra bele, mert az csak valami ócska ürügy lenne. Egyszerűen olyan hatással van a testemre, hogy egy érintésétől, egy pillantásától felgyulladok. Most is fel tudnék sorolni legalább 100 értelmes indokot arra, hogy miért nem kéne együtt lennünk. De ahogy egymás közelébe kerülünk, ezek valahogy mind elporladnak.

2019. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert évekig és éveken át szerelmes voltam belé. Először 23-22 évesen próbálkoztunk pár hétig, ő tisztességesen a szemembe mondta, hogy nem megy neki. Majd 3,5-4 évvel ezelőtt újra próbálkoztunk mint barátok extrákkal, akkor az egyeteme és az új munkahelye miatt megint szakított, de nem bírta sokáig, újra keresett. Én meg csak sodrottam a szerelmem habjain, de azóta együtt vagyunk.
2019. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!