Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gáz ha ezért szeretnék szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha ezért szeretnék szakítani?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy sráccal 9 hónapja. Nem élünk együtt.


A probléma abból fakad hogy a haveri társaságából vagy két embernek nem tetszik h néha (heti 1x két napot) együtt töltünk. Emiatt már veszekedtek, nem beszéltek. Mondtam béküljenek ki, erre az volt a válasz h ezek nem barátai maximum haverok, de ne képzeljek többet róluk.

Kibékültek végül.

A szituációt úgy oldotta meg a barátom h letagadja előttem mikor programokra megy velük, kikapcsolja a telefonját. Engem beállítva úgy mintha én lennék az aki eltiltom tőlük és nem engedem programokra. Pedig ez soha nem volt igaz. Még üzenetekben sem zaklattam soha. Akkor mondtam neki egyszer h azért szép amit csinálsz, mikor folyton offolta a programokat amiket velem kellett volna csinálnia az volt az indok hogy otthon ülni van kedve.


Mondtam h ha szívesebben van a barátaival akkor legyen csak ne rabolja az időm. Erre annyit mondd h nem a barátai....


Ugye azt hozzá sem teszem h a letagadott időben simán lehetne akár másik lánnyal is, nem tudom melyik a rosszabb.


Nos nekem ez elég volt de jelenetet sem akarok rendezni akármennyire is jól esne. Elég ha csak nem keresem többet és nem válaszolok ha ír? Vagy ennyi idő után gáz így abbahagyni?


2019. jan. 12. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Miféle kapcsolat ez? Mit csináltok közösen? Nem igazán értem, hogy mit hívtok "együtt" levésnek. Vagy sarkítassz? A "velem kellett volna" rész mondjuk elég erős. Nem tudom ki fejéből pattant ki ez a megfogalmazás, de ha a tiedből akkor megértem őt. Ha az övéből, akkor meg nincs miről beszélnetek valóban egymással.
2019. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Úgy hagyod abba, ahogy neked jólesik. Nincs a szakitásnál semmi előirás. Nem vagy kötelezve, hogy magyarázkodjál, indokoljál.
2019. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szó nélkül eltűnni gáz, legyen benned annyi, hogy megírod, hogy részedről vége, ne keressen.

Az teljesen érthető, ha ezért szakítasz.

2019. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Filmezünk, fözöcskézünk, sétálunk, kirándulunk, semmi olyat amihez nneki nincs kedve, miért nagy gond h szerettem volna néha elmenni vele a strandra vagy a csúszdaparkba ahová mindig egyedül mentem? Mert neki nincs kedve. Közben végig hívogatott persze...
2019. jan. 12. 11:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Smsben szakítani gáz. Úgyis sok cuccom nála van, visszaviszem ami az övé meg elhozom az enyém. Akkor leülünk beszélni.
2019. jan. 12. 11:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy szeretnék olyan emberrel lenni aki szívesen van velem.
2019. jan. 12. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gaz. Megmondhatod neki nyugodtan, hogy nem jon be neked, ha valaki eretlen tinisrackent viselkedik. Neked azt mondja, ezek nem is a haverjai, nekik meg valoszinuleg rolad panaszkodnik, amikor veluk van es menozni probal elottuk ezzel, hogy olyankor el sem erheted ot. Ez a gaz.
2019. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én ennyit sem húztam volna ki olyan mellett, akinek az állítólagos haverjai beleszólnak, hogy mikor van a nőjével. Komolyan felnőttek? Vicc.
2019. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány évesek vagytok, ez a viselkedés a tinifiúkra jellemző akik "menőzni" akarnak a haverjaik előtt. Te érettebbnek tűnsz. Úgyhogy a válasz? nem, nem gáz ezért szakítani és az sem, ha nem válaszolsz többet neki. Talán utólag jobban fog értékelni és a legközelebbi nőjével máshogy viselkedik. 31!N
2019. jan. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!