Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 hónap eltűnés után azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap eltűnés után azt szeretné, hogy találkozzunk és beszélgessünk. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Egy csendes, első ránézésre jófiú, aki nem egy tipikus adonisz és akivel mellesleg kollégák vagyunk (nem közvetlen). Ismerkedtünk, találkoztunk párszor, nagyon jól és természetesen alakult minden, lelkesnek tűnt, csókig jutottunk, majd azt követően pár nap beszélgetés után egyik pillanatról a másikra eltűnt és nem keresett többet. Kérdeztem, mi történt, eleinte magyarázkodott, h gondjai vannak, besokallt, le kell zárnia, stb, de majd mindent megmagyaráz. 1 hónapot vártam, újra ráírtam, nem válaszolt. Aztán most +1 hónappal később az én kezdeményezésemre - hogy lezárjuk, de normalizáljuk a viszonyunkat - ismét váltottunk pár szót és azt mondta, hogy nagyon szégyelli magát azért, ahogy viselkedett és velem bánt és szeretné, ha találkoznánk és beszélgetnénk egyet.

Mire számíthatok? Vajon csak a lelkiismeretén szeretne könnyíteni? Vagy újrakezdené? Nem tudom azóta sem, hogy tényleg voltak-e problémái vagy elbizonytalanodott vagy csak szimplán gyáva volt megmondani, hogy nem akar semmit.

Félek a beszélgetéstől, konfliktuskerülő típus vagyok. Engem eléggé megviselt ez az időszak, a bizonytalanság, a megalázó helyzet és nem tudom, hogy mit fog kihozni belőlem ez a beszélgetés, elképzelhető, hogy elsírom magam, akármennyire nem szeretném. Nem tudom, hogy kimutathatom-e az érzéseimet, a csalódottságot, a dühöt, bármit, vagy azzal csak még jobban elvesztem a méltóságomat.


Megköszönöm, ha kulturáltan nyilvánítotok véleményt.


2019. jan. 14. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Mindegy, hogy mit mondjunk, te ugyis talalkozol vele es hagyod, hogy ujra megtegye. Kar ra a szo.
2019. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Leírom neked mi van,de nem fog tetszeni. Több vasat is szeret tartani a tűzben,s valószinű nem te vagy/voltál a befutó. Mivel most ráírtál,hogy rendeznéd ezt az amúgy is langyi kapcsit,sz@rban van. Lehet hogy beférsz még egy numerára s még se írhatja hogy egy gy.kér vagyok,bocsi.
2019. jan. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Igazat is mondhatott,hogy tényleg gondjai voltak.

Vagy a másik a beetető duma, hogy szégyenli magát a nem tùl fényes élethelyzetére hivatkozva szégyenli magát,amiért arra nem vette a fáradtságot többszörösen is,hogy válaszra méltasson.Te pedig megértő leszel,mert Te is nőből vagy.És ezt rendszeresen eljátsza majd veled,már elnézést sem kérve.Ki-be fog járni az ajtódon,és csak azt veszed észre,h belezúgtál,ő éli az életed,de neked csak nehezen megy.

Lehet csak elnézést akar kérni,megmondja,h nem akar komolyabbat,és semmit.Aztán ennyi.

2019. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Én beszélgetnék vele egyet, vesztenivalód nincs. Lehet tényleg valami komoly gondja volt és pont rosszkor jött egy kezdődő kapcsolat. De az is lehet, hogy csak szórakozik veled. Egy beszélgetést szerintem megér.
2019. jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez egy sz_ar. Ez a fazon nem akar tőled semmit. Lehet hogy kívülről adonisz belül meg ferges. Nem tudja mit akar. Kár ezen görcsölni.

Randiztam én is jó képű olimpikon jelenleg személyi edző pasival. Csajok! Mentsen az Isten meg titeket az ilyenektől!

2019. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Meg mellesleg Te kerested,nem ő akart veled talizni. Még azt is merem gondolni hogy barinője van.de mindenhogy f@s a szitu.
2019. jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én eddig,mikor ilyesmivel találkoztam (hogy eltűnt-megjelent-eltűnt-megjelent), azt tapasztaltam,hogy az esetek jó részében nem kerül sor a találkozásra,beszélgetésre. Utólag visszagondolva többnyire pont azért, amit már előttem írtak,hogy volt több csaj és nem én voltam a befutó. Számolj vele,hogy ismét eltűnik, de ha eljut a dolog a találkozásig,mégmindig lehet pozitív kivétel. Ha neked jöl esne ez a beszélgetés,tisztázni a dolgokat stb,akkor háha, ha nem,akkor viszont a helyedben nem foglalkoznék vele
2019. jan. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki komolyan érdekel engem, akkor jöhet égszakadas, földindulás, nem fogok eltűnni 2 napra sem, nem hogy 2 hónapra.

Eszem megáll, hogy ilyen srácokra fecsérlitek el az energyt lányok. Aki pedig megérdemelné a figyelmeteket, arra tesztek nagy ívben. Egyébként mennyi idősek vagytok?

2019. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én huszas közepe, ő harmincas eleje.

Nem egy csajozógép, és bár nem tudhatom, de szinte kizártnak tartom, hogy barátnője van. Ha tényleg csak kamu volt a "gondjaim vannak" szöveg, akkor szerintem valószínűbb, hogy szimplán gyáva és megijedt az elköteleződéstől.

2019. jan. 14. 11:00
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Jaj, már vártam egy ilyen megijedt dumát. :'D Kislány, felnőtt emberek nem fosnak, ha igazán akarnak valamit, felejtsétek már el ezt a baromságot.
2019. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!