Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 hónap eltűnés után azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap eltűnés után azt szeretné, hogy találkozzunk és beszélgessünk. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Egy csendes, első ránézésre jófiú, aki nem egy tipikus adonisz és akivel mellesleg kollégák vagyunk (nem közvetlen). Ismerkedtünk, találkoztunk párszor, nagyon jól és természetesen alakult minden, lelkesnek tűnt, csókig jutottunk, majd azt követően pár nap beszélgetés után egyik pillanatról a másikra eltűnt és nem keresett többet. Kérdeztem, mi történt, eleinte magyarázkodott, h gondjai vannak, besokallt, le kell zárnia, stb, de majd mindent megmagyaráz. 1 hónapot vártam, újra ráírtam, nem válaszolt. Aztán most +1 hónappal később az én kezdeményezésemre - hogy lezárjuk, de normalizáljuk a viszonyunkat - ismét váltottunk pár szót és azt mondta, hogy nagyon szégyelli magát azért, ahogy viselkedett és velem bánt és szeretné, ha találkoznánk és beszélgetnénk egyet.

Mire számíthatok? Vajon csak a lelkiismeretén szeretne könnyíteni? Vagy újrakezdené? Nem tudom azóta sem, hogy tényleg voltak-e problémái vagy elbizonytalanodott vagy csak szimplán gyáva volt megmondani, hogy nem akar semmit.

Félek a beszélgetéstől, konfliktuskerülő típus vagyok. Engem eléggé megviselt ez az időszak, a bizonytalanság, a megalázó helyzet és nem tudom, hogy mit fog kihozni belőlem ez a beszélgetés, elképzelhető, hogy elsírom magam, akármennyire nem szeretném. Nem tudom, hogy kimutathatom-e az érzéseimet, a csalódottságot, a dühöt, bármit, vagy azzal csak még jobban elvesztem a méltóságomat.


Megköszönöm, ha kulturáltan nyilvánítotok véleményt.


2019. jan. 14. 08:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Velem is egy harmincas évei elején járó férfi csinálta ezt. Szerintem ha valaki igazán akar, akkor nem csinál ilyet. Éretlen és felelőtlen is ez a viselkedés. Persze, lehet, hogy tényleg gondjai voltak, ezért maximum egyetlen utolsó esélyt érdemel, hátha mindent megmagyaráz. Ha sumákol, felejtsd el. Nem éri meg vesztegetni az időt ilyen férfiakra. 23/L
2019. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
41%
Ne higgy neki, hazudik! Ha igazán akart volna téged, akkor nem tűnik el. Most is te kerested meg.... Szinte biztos vagyok benne, hogy ő nem keresett volna meg téged.
2019. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!