Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tud e valaki tippet adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud e valaki tippet adni arra, hogyan lehet valakit, akit nagyon szeretünk örökre elfelejteni és kitepni a szivunkbol?

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Hallgass eddát... akkor rájössz, hogy van rosszabb.
2019. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kösz. Ez tuti segít.
2019. jan. 16. 19:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha mindenféle játszmázás nélkül akarod ezt elmondani a szüleidnek akkor segít.


Ha dedót akarsz játszani és ahelyett, hogy azt mondanád amit akarsz komplikálni szeretnéd a dolgot akkor nem.

2019. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
na ezt nem ide szántam
2019. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért? Nekem tetszett.
2019. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
huh, hát ne csinálj butaságot(drogok, alkohol, ezekhez sose nyúlj). majd megírom, ha sikerült nekem is. de ígérd meg, hogy írsz nekem, ha neked sikerül előbb.
2019. jan. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
2019. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs tipp. Nincs megoldas. Közhelyesen ajanlom az idot. En 1.5 eve varok erre, teljesen felesleges, ranezek egy targyra ami emlekeztet ra es elsirom magam.. Szoval nehez, de mindennek oka van, valami tortent, ami miatt ide jutottal/jutottatok, sajnos annyit tudsz, hogy eled az eleted, meg ha belulrol ossze is vagy torve, ne hagyd el magad, csinald amit mindennap kell, munka suli stb kinek mi... Aztan idovel hozzaszoksz a helyzethez, nem lesz konnyebb, de rutinosabb leszel nelkule, hozzaszoksz a maganyhoz aztan biztosan egyszer azt mondod, na most mar tenyleg vege. De addig sodrodsz az arral.
2019. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre szoktak jönni a nagyokosok, hogy "engedd el". Úgy visszakérdeznék, hogy tevőlegesen, akaratlagosan mégis hogy a túróba lehet valamit "elengedni"?

Amit sokan annak tartanak, az inkább csak egy tagadás, meg hogy hazudnak önmaguknak, elfojtják az érzelmeket vagy egyszerűen igyekeznek nem tudomást venni az érzelmekről. De azok pedig ott vannak és a törvényszerűségek akkor is hatnak az emberre ha tesz rájuk nagy ívben.


Én is nagyon megkínlódtam ezeket a kötődéseket.

A párom 15 év együttélés után hagyott el. Nekem többhónapos alkoholizálás lett a dolog vége, kb fél év, hogy újra próbálkoztam ismerkedni és 6 éve nem találom az új páromat. CSak párhetes kapcsolataim voltak időközban. Sajna ez ilyen, nem nagyon tudok okosat mndani. Hacsak nem sikerül végletesen autonómmá válnod szellemileg.

2019. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sehogy :D én 2 éve próbálom! és még nem sikerült
2019. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!