Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mitévő legyek, ha 1,5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, ha 1,5 év alatt nem bírtam elfelejteni?

Figyelt kérdés

1,5 éve, hogy szakítottunk, kb 2-3 hónapig elképesztően rosszul éreztem magam, aztán idővel jobb lett, kevésbé fájt. Gondoltam, hogy innentől kezdve ez mostmár teljesen halványilnj fog, és idővel teljesen elmúlik. Azokban ez nem így lett, megállt azon a szinten, gyakran eszembejut a lány, ami magyon fájdalmas érzés számomra. Mi a teendő ilyenkor? Bárkinek bármi javaslata, amivel teljesen ki lehetne bújni ebből az egészből? Én a pszichológuson gondolkodtam.

Konoly Kapcsolatom azóta nem volt ( nem is kerestem).



2018. dec. 2. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Keresd fel újra a lányt! Ha személyesen talalkoztok, kiderül meg mindig érzel e valamit,vagy csak a gondolataid játszanak...én ezt tennem. Csinálj valamit, írj neki!
2018. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem lenne jó ötlet. Ha megtudok róla bármit, barátoktól, már az is felkavar, nem hogy egy találkozás. Én voltam az a fél aki a szakítás áldozata lett, tehát én nem érdeklem őt már semennyire szerintem, és így beszélni vele, elég rossz érzés lenne számomra.
2018. dec. 2. 23:39
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

A pszichológus semmire sem megoldás.

Az egyes javaslatát támogatom

2018. dec. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy ismerős,én màr megpróbáltam keresni,de ezzel meg rosszabb lett.
2018. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Dokihoz menni a legrosszabb ötlet. Minek? Ha még mindig szerelmes vagy abból ő nem fog kigyógyìtani. Ha meg esetleg már csak a szép emlékek tartanak fogva akkor sokkal egyszerűbben kiderìtheted azzal amit az egyes javasolt. Keresd meg a lányt
2018. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A találkozásnam már a gondolata is rossz. Semmi másra nem lenne jó, minthogy feltépje azokat a sebeket amik valamennyire már begyógyultak.
2018. dec. 3. 00:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Azok a sebek már nemigen gyógyulnak be ha nem teszel valamit. Tudod ha a törött csontot hagyod rosszul összeforrni később újra el kell törni hogy rendesen beforrhason. De lehetünk optimisták és lehet hogy ha megkeresed jobban végződik mint gondolnád :)
2018. dec. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig hasznosabb a pszichológus, mert ő tud segíteni neked kitalálni, hogy pontosan mi miatt nem tudsz rajta tovább lépni. Törött csonttal se a baleset helyszínére mész vissza, hanem szakemberhez fordulsz.


Főleg ha a csaj dobott nem sok esélye van, hogy most hirtelen mégis járni akarna újra. Egyáltalán ezek után miért akarnál újra vele lenni? Ott lógna a kapcsolat felett, hogy már egyszer ki akart lépni belőle, meg is tette a szükséges lépést.

2018. dec. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, próbáltam ismerkedni, de eddig senkivel nem volt az az összhang, az a megértés, meghittség, mint vele. De azóta bárkivel ismerkedtem végig ott volt az idegenség-érzés, viszont a volt barátnőmmel az első pillanattól egy hullámhosszon voltunk. Meg azt azért érzi belül az ember, hogy ki az, akit igazán, őszintén tud szeretni (ez nem is kérdés olyankor), és ki az akivel csak elvan.
2018. dec. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

"Dokihoz menni a legrosszabb ötlet. Minek? Ha még mindig szerelmes vagy abból ő nem fog kigyógyìtani."


Már bocs, de ez egyáltalán nem ugyanaz, mint a szerelem. Igazán szeretni valakit csak úgy lehet, hogy ismered is, de a kérdező másfél éve nincs már együtt az említett lánnyal. Ez maximum kötődés vagy megszállottság, nem igazi szerelem.

És igenis segíthet a pszichológus. Tudna olyan tanácsot adni, amit egy laikus itt gyakorin biztos nem tudna.

2018. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!