Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor fogom végre elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom végre elfelejteni?

Figyelt kérdés
Másfél éve mentünk szét. Azóta neki komoly kapcsolata van, és nekem is voltak próbálkozások. Mindent megtettem, hogy elfelejtsem, és semmi esély, hogy újrakezdjük. Nem gondolok rá folyamatosan, nem áltatom magam feleslegesen, élem az életem, de a lelkem mélyén tudom, hogy szeretem. Volt már valaki így? Mi segített? Mindent kipróbáltam már, amit lehetett. Tiszta szívemből örülök, hogy boldog, és olyan nő van mellette aki elfogadja, szereti és támogatja. Ha esély is lenne, akkor sem szeretnék vele kibékülni. Szeretném őt teljesen elfelejteni.
2019. jan. 11. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi.De nekem nem is mondta meg hogy esélytelen vagyok.

Majd jön másik,ne aggódj.Ez az egész csak egy illúzió.

2019. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

2018.06.14.-én mit mondott neked 14:10-kor?

32/f

2019. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Pacsi, csak én pasi vagyok. Novemberbe lesz 5 éve hogy vége lett, de sosem tudtam elfelejteni. Első szerelem volt. Ma is szenvedek még miatta, meg gondolok is rá párszor. De ugye tudod, hogy hazugság, hogy nem mennél vissza hozzá? Ez csak áltatás, be akarod magyarázni magadnak. Tudom, mert én is ezt szoktam mondani. De ha itt lenne, és azt mondaná, próbáljuk meg, lehet lennék olyan hülye egy esélyt adni a dolognak.
2019. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Utolsónak igaza van ebben az önáltatás dologban. Amìg ìgy érzel iránta addig ez a szöveg nem más mint önbecsapás. Idővel talán elmúlik. De ez még lehet igencsak hosszú idő is. Miért lett vége?
2019. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Én két éve szedenvedek ugyanìgy. Én szakìtottam, de fél év múlva megpróbáltam visszacsinálni. Ő már nem akarta :/ Voltam azóta kapcsolatban, én is mindent elkövettem hogy túl legyek rajta. Már csak remélem hogy elmúlik egyszer


26N

2019. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
30 éves srác vagyok. Se veled se nélküled kapcsolatból egyszer csak lelépett a barátnőm 1,5 éve, én voltam szerelmes ő inkább csak színlelte. Mindig azt kereste mikor kaphat össze velem, aztán végül lezárta az egészet. Azért volt se veled se nélküled, mert nem lehetett vele élni, mivel teljesen más volt mint én. Nem fogadott el, nem tudtam boldoggá tenni, viszont szükségem volt rá. Ahogy szétmentünk ő már kapcsolatban volt az új párjával, jelenleg is boldogok együtt. Sajnos még nem tudok túllépni rajta.
2019. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elfelejteni sosem fogod, túllépni rajta esetleg. Azt is csak akkor, ha jön egy olyan személy, aki jobban, vagy ugyanúgy megfog.Talán két hónap, talán öt év múlva.Ezt nem tudhatod, sajna ez ilyen sport.

Én is sokat szenvedtem, és most is rágódom emiatt, pedig van valakim. Mégis azt érzem sokszor, valami nem kerek. Ha Ő újra itt lenne velem, újra élnék. Csak sajnos soha nem lehetek a mindene.

2019. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!