Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után barátkozni akar, és úgy tesz, mintha semmi sem történt volna?

Figyelt kérdés

30 év körüliek vagyunk. A férfi szakított velem, és barátkozni akar, persze azt mondja, hogy szeret, de ez a legjobb mindkettőnknek. Betegesen féltékeny volt.

És szakítás után barátkozni akar, írogat, mindig megkérdezi mi a helyzet.

Mi lehet ennek az oka??

Én nem akarok vele beszélgetni, mert nekem ez nagyon fáj, de ezek szerint neki nem, vagy rosszul gondolom?

És ha a tudtára adom, hogy nem akarok vele beszélgetni, akkor meg azzal jön, hogy biztos azért mert már van valakim.

jah és igazából, csak pár hónapot voltunk együtt,fél évet sem, mert neki előtte volt egy barátnője félig meddig (ami évekig tartott), és velem is azért szakított, mert rájött, hogy kicsit mégis talán a régi barátnőjével hiányzik vele, mert vele nem volt annyi vitája mint velem ( ami inkább csak abból állt, hogy mindenért megsértődött rám, és vitának érzett mindent).


2019. jan. 17. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem barátkozni akar hanem visszakapni. Azért is vádaskodik azzal, hogy van valakid.
2019. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem mondja azt??
2019. jan. 17. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beteg,ez ilyen berögzült mánia lehet.Nem tud Téged sem kiengedni a kezei közül,uralni akarja az életed,igazából ez nekem "zaklatás"lenne.Sztem mindig az aktuális szakítás után jön rá a hepp,hogy nem kellett volna szakítani.Én nem válaszolnék egyáltalán,letiltanám a számát,és ha mákod van békén fog hagyni egy idő után.
2019. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"A férfi szakított velem" ...."És ha a tudtára adom, hogy nem akarok vele beszélgetni, akkor meg azzal jön, hogy biztos azért mert már van valakim."

RÉGI szép szerelmem! Elzavartál!!! Elfogadtam. Innen kezdve azzal és ugy jövök össze ahogy csak akarok. VELED NEM AKAROK és semmi közöd hozzá!

2019. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szerelem hanem rögeszme tárgya vagy. Ha irányít, ellenõrizhet, mindegy milyen formában de a hatása alatt tudd tartani az elég neki. Nem társ, tulajdon kell az ilyennek s fel se fogja igaziból ezért kár õszinteséget várni tõlle az ilyeneknek nincs nagy önismerete.
2019. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, nekem úgy tűnik hogy ő birtokolni akar téged. Ez nem barátkozás, mert azt mindkét fél akarja. Egyetértek veled abban, hogy jobb lezárni a dolgokat egyértelműen. Semmi köze hozzá hogy van-e vagy nincs más az életedben, hiszen ő már kilépett belőle és nem tartozol elszámolással. Mondd meg neki hogy te nem akarsz barátkozni, ha meg nem érti meg, egyszerűen hagyd figyelmen kívül. 31/N
2019. jan. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanazt eljátssza veled, mint az exével, ha azzal is csal félig-meddig volt. De még őt sem heverhette ki. Valami baj van a fejében.
2019. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!