Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám megutálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megutálni?

Figyelt kérdés
A volt párom egyszerűen úgy viselkedett velem, mint egy elmebeteg. Ok nélkül ordított, hisztizett, aztán beállított rossznak, mondta, hogy maradjok ott majd rám hívta a rendőröket, hogy jogtalanul vagyok ott, ivott, drogozott és sorolhatnám. És egyszerűen mégis azt érzem, hogy szeretem. Megmondtam neki, de semmi választ nem kaptam. Szeretném utálni, de nem tudom.
2019. jan. 24. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor szeresd ezt az áldottjó drága arany embert. Megérdemel téged, de főleg te őt.
2019. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akin nem lehet segiteni..
2019. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te sem lehetsz sokkal különb, ha egy napnál tovább kibírtad emellett az állat mellett!. Ne sértődj meg, nem ezt akartam elérni, csupán a szemedet akartam kinyitni.
2019. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülj neki gyereket is, nehogy csak a saját életed tedd tönkre.
2019. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pl.ugy hogy visszaorditozol ugy ahogy ö. Utanna ö pofonvag, te vissza, majd seggberug masok elott, es akkor konnyebben megutalod de komoly.
2019. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Leninszobor válasza:
Be kell utalni egy indulatkezelő terápiára, ha tök normálisan és higgadtan kijön onnan nem csak Neked, de a kutyának sem fog kelleni.
2019. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem őt kéne megutálnod,hanem magadat megszeretned.
2019. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!