Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pàrom az utòbbi èvekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pàrom az utòbbi èvekben csak a munkàjànak èl. Hogyan tudnàm ràvenni, hogy a gyerekeivel ès velem is törődjön?

Figyelt kérdés
10 ève együtt èlünk,van 2 kisgyerekünk. Minden ami a gyerekekkel valò foglalatossàg az èn dolgok.Sosem segìt be a fürdetèsbe, etetèsbe,pelenkàzàsba.Ha beteg èn virrasztok, akkor is ha èn is beteg vagyok. Most is ez törtènt.A mai dèlutànom egy pokol volt, mindkèt gyerekünk beteg èn meg elkaptàk tőlük a vìrus.Felhìvtam a pàrom a munkahelyèn,hogy siessen haza,mert nagyon rosszul vagyok,ès le akarok feküdni. Nem sietett, màsfèl òra mùlva jött csak haza, pedig negyed óràra van kocsival a munkahelye.Amikor hazaèrt jòl leszidott, hogy mièrt hìvogatom őt amikor dolgozik.Aztàn közölte,hogy egy òràra lefekhetek,de utàna meccse van,ès nem tudja màr lemondani. Itt hagyott magamra a kèt beteg gyerekkel. Mostmàr alszanak, de ez így nincs rendjèn.Nem tudom mit tehetnèk, nagyon el vagyok keseredve.
2019. jan. 16. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Te is dolgozol vagy otthon vagy a gyerekekkel?


Utóbbi esetben is fontos lenne, hogy besegítsen otthon, de az egész történet más a két esetben.

2019. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Itt már csak az ultimátum marad. Szépen megmondod neki, hogy vagy segít mindenben vagy elhagyod és viszed a gyerekeket is. Ugyan úgy nem fog segíteni csak ideig óráig, szóval előbb-utóbb úgy is kuka lesz a kapcsolat mert ti már kicsit sem szeretitek egymást. De egy próbát megér.
2019. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Mindig is ilyen volt vagy csak egy ideje?Változott valami a házasságotokban az elmúlt időben?Például a a második szülés után is ugyanannyi szex van mint előtte?Nem hanyagolod valamilyen téren a párod?Mindent megteszel hogy összhang legyen?Neked milyen rossz tulajdonságaid vannak?A párod mit írna rólad itt ha a hiányosságaidat kellene sorolnia?Ezek nagyon fontos dolgok amiket figyelembe kell venni.Amennyi infót te megadtál az alapján semmit nem lehet mondani.Egyoldalú magát sajnáltató sztori.
2019. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
2-es hülye macskás feminista nő.Eszetlen IQ-0.
2019. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk màr jò ideje csak lelki tàrs jellegű.A szeretkezèsek a màsodik gyermekünk születèse utàn elmaradtak. Mivel sokat dolgozik,folyton a fàradtsàg miatt nincs kedve hozzà. A màsik ok, az okostelefon,amin folyton lòg ha itthon van.Amikor hazajön beül a fotelba ès màr veszi is a kezèbe a mobilt. Vacsoràzni is ùgy kell könyörögni, hogy jöjjön màr, ès tegye le a telefont a kezèből. Èn most munkàt keresek, mert szülès utàn nem mehettem vissza 4 òràba, ugyanis ott 2 műszakos 8 óràs munkaidő volt. A kicsi meg mèg nincs 2 èves, szòval csak pàr òràra viszem àt egy ismerősömhöz, aki vigyàz rà.A kissebbik gyerekünk velünk alszik, ez miatt is nehèz összehozni az együttlètet. Beszèltünk màr ròla, hogy ha majd elèg nagy lesz a kicsi, ès átkerül a gyerekszobàba,akkor vègre együtt lehetünk.Sajnos nagyon elhidegültünk egymàstól, de viszont szeretjük egymàst.Csak most,hogy nem vagyok elèg erős, ès beteg lettem èrzem azt,hogy ez a szeretet lehet màr csak egyoldalù.Èn minden tőlem telhetőt megteszek, hogy itthon legyen tisztasàg,meleg ètel, mosok, ès a gyerekeket ellàtom.Ő amiben segít, hogy leviszi a szemetet, ès együtt megyünk vàsàrolni.Règebben jobban besegített, elmosogatott, meg nèha megfürdette a nagyobbikat. De amiòta megszületett a kicsi, minden ràm szakadt. Ő folyton dolgozik, ès hètvègèn meg nem győz pihenni. Nekem ami rossz tulajdonsàgom lehet az ő szàmàra,hogy hamar felkapom a vizet ès nem vagyok màr türelmes. Na ennyi.Felsìrt a kicsi...Köszönöm, hogy írtatok.
2019. jan. 16. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi van 4es...megsértődtèl valamin?
2019. jan. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk hasonló a helyzet, csak itt én vagyok a férj.

Nem szólok semmit, úgysem tetszene, csak küldjétek a piros pacsit.

2019. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Érdekelne ez amúgy a férj szemszögéből. Minden bántás nélkül de ha egy férfi inkább látástól vakulásig dolgozik mint hogy otthon legyen a gyerekeivel ott valószínűleg a másik félnek is sok vaj van a füle mögött.
2019. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jól sejted, de ide akkor sem fogom kiírni.

Már nagyon közel vagyok, hogy alsóbbrendű felhasználóvá váljak, pont az ilyenek miatt.

2019. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mély beszélgetés,kompromisszumok,kinek hogy lenne jó,ki mit akar.Ha az egyik mégse hajlandó erre,egyedül kevés lesz a másik,ami egyenes út a véghez.
2019. jan. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!