Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnam fellobbantani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam fellobbantani ujra a langot?

Figyelt kérdés
Olyan vitaink voltak, hogy csoda, hogy nem oltuk meg egymast. Sokaig nem is tudtunk haragudni a masikra, de szep lassan megragcsalta a kapcsolatunkat. Igen ok-okozat van, de a legnagyobb hibas en vagyok, mert en valtottam ki. Hibaztam. Elkenyelmesedtem hagytam veszni a mindennapi figyelmessegeket. Odaig fajult hogy szakitunk-kibekulunk kombo napiszinten rutin lett.. ez ido alatt o rengetegszer probalt beszelni velem, hogy ez nem allapot, olyat szeretne, mint regen. Igy csodalom a turelmet az utobbi hetekben, mert nem erdemeltem meg. Ebben a bizonytalansagban volt mellettem, tul onzo voltam tulsagosan magammal voltam elfoglalva, eszre sem vettem, hogy viselkedek azt hittem en is, hogy kihultem, de nem. Tulsagosan biztos voltam abban, hogy nem fog elhagyni. Nem becsultem elegge. Es most ott tartunk, hogy akkora feszultsegben vagyunk, hogy nem tud kozelebb engedni, kioltem a tuzet, szeret de ennyi volt. Nem engedi helyrehozni, biztos attol fel, hogy mikor robban újra. De nem robbanna, helyre akarom hozni, kioltani a felelmeit. Csak tortent valami velem ami kicsit megrazott es azert loktem, nem hagytam hogy tamogasson.. tudom hogy keso, de mit tudnek tenni?
2018. dec. 17. 07:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Gyufa?
2018. dec. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Úgy hogy teszel. Normálisan viselkedsz és nem lustálkodsz. Nem kell hirtelen túlzóan figyelmesnek se kutyába átmenni. De ne vitázz, ne hisztizz, ha bajod van és lusta vagy, magadban rendezd le ne vele. Most egy darabig. Ne lássa ha bajod van, legyél kedves és jó kedélyű. Tudom miről beszélsz, de mindig van kiút. Türelem.

Az is jó hogy felismerted a hibád, de most már tegyél is valamit ne csak gondolj rá vagy beszélj róla neki másnak magadnak. Ennyi a recept!

2018. dec. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

En kuzdenek erte, mert igen.

De nem akar velem beszelni sem.. azt mondja felesleges elhatarozta magat, mondtam neki turelmes leszek, mert megeri. Azt mondta nem tudna kozel engedni, allando stressz alatt lenne. Hogy mikor robban. Teljesen megertem. Igaza van.

Nem akarja h feleslegesen megbantsam magam. Es mondta h akarmennyire megoli a hianyom se erdekli, nem kopogtatot ott ahol regen.

Es mondta hogy nem bennem nem bizik, hanem magaban

Gondolom ido kell, de attol felek ha tul sokat varok... :(

2018. dec. 17. 07:45
 4/14 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom, hogy ha egy ilyen xar kapcsolatban végre sikerül kimondani, hogy vége van, akkor tényleg vége. Nagyon hosszú út vezet odáig, és addigra valamit sikerül teljesen kiölni az emberből. Kell hozzá egy nagy felismerés, hogy le tudja zárni.

Ezek nem visszavonhatóak.

Már nem bízik benned, nem hisz neked, és innentől a józan esze vezeti. Márpedig józan ésszel senki se fog a xarba visszamenni.

Te is csak hiszed, hogy megváltoztál. De amint biztosnak érzed a pozíciód, újra elkezded bántani. Egyszerűen azért, mert te csak akkor érzed, hogy szereted, ha küzdeni kell érte. Egy átlagos, nyugodt hét után te kezdenél kihátrálni, hogy oda a tűz, elmúlt a szerelem, nem azt érzed. Csak neked kell a feszkó, ezért nem kilépsz, hanem elkezded csalni.

2018. dec. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kell a feszko... azert lettem ilyen mert akkora valtozas jott az eletembe, hogy nem tudtam feldolgozni es nem akartam hogy mellettem legyen. De mimdegy
2018. dec. 17. 08:08
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a problémám. Bárcsak tudnám a kiutat...

Szerintem próbáld meg rávenni, hogy még egy végső esélyt adjatok magatoknak, és menjetek el egy párkapcsolati tanácsadóhoz. Az segít helyrehozni, vagy lezárni úgy, hogy minél könnyebb legyen mindkettőtöknek.

2018. dec. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5

Ez nem mentség.

Az életben annyi, de annyi dolog megváltozhat. Munkanélküliség, betegség, haláleset, baleset, stb. Sokszor egyszerre, mert ha az élet xar, akkor tud nagyon xar lenni.

És ilyenkor nem abba kéne a legnagyobbat rúgni, aki szeret és melletted van.

Igaza van az exednek, idő kérdése, hogy mikor robbansz újra.

2018. dec. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Inkább azon gondolkozz el, ha bajban azt érezted, hogy nem akarod, hogy melletted legyen, akkor valóban ő a megfelelő társ neked?
2018. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem csak ot nem akartam, hanem a csaladomat sem..
2018. dec. 17. 10:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért futsz egy vonat után, ami elment. Ha ennyi gond volt, mindenkinek jobb, ha mással kezditek újra.
2018. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!