Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom undorító módon hagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom undorító módon hagyott ott körülbelül 4 hónapja, lent részletesen leírom mi történt. Azóta jobban vagyok de nem a régi. El fogom valaha felejteni ezt a traumát? Lehet szociopata vagy mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

A szakítás egy 3,5 kapcsolat után úgy történt ,hogy hétfőn- kedden szerdán -csütörtökön együtt voltunk, minden rendeben volt vásároltunk kajáltunk, szeretkeztünk stb. stb. Aztán csüt, este jelezte ,hogy fáj a torka ő hazamenne , pihenni. Nem gyanakodtam semmire,mondom persze pihenjél, adtam neki gyógyszert utána elköszöntünk.3 napra teljesen eltűnt kerestem , mindenhol , még nem éltünk együtt akkor terveztük , hogy összeköltözünk.Második nap elmentem hozzájuk ,ő nem volt ott de találtam egy laptopot, tele egy nőnek a képével.Meg neki az önéletrajzát mármint a nőnek felhívtam telefonon, felvette és mondta h ő meg az én kedves párom együtt vannak itt ül az ölében, szívesen adja...Nem akartam elhinni , mi történik majd még hallottam az exemet háttérben motyogni levágtam a telefont majd hazamentem.Totál összetörtem nem fogtam fel mi történik.


Utána a munkahelyére mentem ,megbeszélni ,hogy mégis mi ez az egész csak magyarázott, milyen szerelmes ebbe a nőbe , ő nem tehet semmiről és bár megadtam mindent neki blablabla.


Tudni kell , hogy rengeteget segítettem , neki munkát találtam , mindenben számíthatott rám. Legrosszabbkor hagyott el , édesapámat műtötték és költözés közepén álltam egyedül, amiben esküdözött , hogy segíteni fog .

A történetnek nincs vége kiderült , hogy rengeteg dologban hazudott, betegesen kitalált személyeket , eseményeket ,ami meg sem történt.

Az előző barátnőjétől született egy kislánya azt hagyta ott terhesen.

Mindketten magyarok vagyunk ez csak zárójelesen ,mert ,olyan az egész, mint egy brazil szappanopera.És a történet vége ,amit már én sem akartam elhinni ,hogy ezt a nőt elvette feleségül azóta együtt élnek.

Konkrétan szakításunk után 2,5 hónapra összeházasodtak.Biztos vagyok benne ,hogy vele valami nem stimmel, mindenkivel nagyon udvarias ,kedves, de közben beteges hazudozó, sokszor változott a hangulata.Nagyon simulékony típus de konkrétan , úgy dobott el és nézett rám 3,5 fél év után mintha egy idegen lennék. Szakítás után még az új barátnője átküldte a közös képeiket. Meg az exem is mutogatta nekem,hogy nézem meg van vagy 200 képe róla. Szerintem neki valami komoly személyiségzavara lehet és ezt nem azért írom ,mert engem nem lehet elhagyni de eddig ,akivel szakítottam mindenkivel normálisan, váltunk el.Ezt mai napig nem tudom felfogni mi volt a célja vagy miért csinálta.Mikor lebukott a telefonba sem volt, semmi szégyenérzete, mondta a magáét.Csak azért nem omoltam szerintem össze ,mert a családomnak szüksége volt rám de a poklok poklát jártam meg miatta.Én 26(N) ő 28 (F)


2019. jan. 25. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg lehet valami baja. Egy közeli rokonom ilyen, kitalál dolgokat, 3 héttel később már másképp meséli, meg se történt, és néz rád hülyén...
2019. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jól manipulálja a körülötte lévőket.Engem elhordott mindennek, sokszor kitalálta ,hogy én megcsalom.Úgy . hogy én végig hűséges voltam hozzá.
2019. jan. 25. 08:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"Az előző barátnőjétől született egy kislánya azt hagyta ott terhesen." - hihetetlen, hogy egy fereg ismet nem lett mintaember, es tovabbra is feregkent folytatta az eletet.
2019. jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már akkor tudtam hogy ez a sztori lesz mikor meg se nyitottam csak a kérdést olvastam. Rengetegszer volt már. Sok újat már mi se tudunk írni.
2019. jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odaírni ,hogy a gyerekről nem tudtam semmit eltitkolta előlem.A tárgyalás DNS-teszt akkor zajlott , mikor velem volt semmit nem vettem észre,hogy szomorú vagy feszült lenne.Nyilván ,ha tudok róla , messziről elkerülöm. Nekem adta , udvarias jófiút
2019. jan. 25. 09:03
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Bipoláris pszichopata lehet. Nekem is ilyen volt a barátnőm. Szexeltünk, jól éreztük magunkat, mondogatta hogy szeretlek, ezek után majd mosolyogva, alázva dobott. Aztán megint összejöttünk kicsit, akkor jöttem rá, hogy újra közeledik az előttem lévő pasijához. (Utóbb kiderült, hogy egy hónapig párhuzamosak voltunk a másikkal, amiről egyxikőnk se tudott akkor még) Aztán pár hét múlva bejelentette hogy tethes, és én vagyok az apa, de elveteti, mert ilyen férfival ő nem akar gyereket, amúgy is majd később 30 felett.

Úgy esett teherbe, hogy az exével motorozott hűvösben, felfázott, és a retardált orvosa penicilin alapú antibiotikumot írt fel neki, ami lenullázza a fogamzásgátlót, és így szexeltünk...


Aztán 1,5 múlva 28 évesen 2 hónap ismeretség után becsúszott egy gyerek az egy éven brlüli 4. "Komoly" kapcsolatában, és megtartják, úgy hogy, hogy ez alatt már 2x szakítottak, mert "nem működik", és a csaj bevallottan mással is dugott, csak a fogantatás időszakában tuti hogy csak a naaaagy szerelmével... velem is akart találkozni a csaj a szakítás közbeni szünetekben...

És elsírta, hogy "kár hogy nem egy milliomos az apa, vagy legalább én, dehát ez van"...


A csaj simán kihasznál másokat, amikor jártunk gyakori volt, hogy reggel minden szép és jó, fellegekben, este pedig minden rossz, alázás, úgy hogy nem történt közben semmi.

Úgy tűnik én nem tudom elfelejteni. Ezt nem nagyon lehet :(

32/f, 28/n

2019. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nagyon át tudom érezni.Konkrétan volt időszak, mikor én tartottam el megkapott mindent, segítettem munkát találni, önéletrajzot írtam neki. Az új nőnek volt autója azt vágta a fejemhez, hogy mi mért nem tudtunk autót venni. Meg h a nőnek 1 millió megtakarítása van.Pályakezdő voltam ,mikor összejöttünk abból a fizuból segítettem ki őt ,mikor bajban volt. Megérte...
2019. jan. 25. 09:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,hogy ilyet mondok rá,de az exed,egy retardált.Mindenkivel így fog viselkedni,egy idő után,hisz' valami nincs nála rendben.Bár,tudom ez nem nyugtat..

Idővel sikerül majd túllépned rajta és reméljük hamarosan egy normális egyeddel hoz össze a sors.

2019. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyjából tudom mit érzel. Volt kapcsolatomba én is többet tettem anyagilag, tettekkel stb. Exfeleségem le se szarta. Hála? Ahh felejtsd el! Olyan körülményeket biztosítottam akiket ő sosem tudott volna, nem is tud a mai napig.

De egyrészt akkor önzetlenül segítettél te is, úgy gondolom. Tehát hálát egyébként sem szabad várni. Én úgy fogom fel hogy akkor örömmel csináltam a dolgokat, nincs miért bosszankodni ezen. Persze pár hónapig engem is zavart.

Sok ember olyan dolgokat tesz amiket nem érthetünk meg, jobb ha ezeket simán elengedjük...

Csak magadat kínzod ha a miérteket, meg az okokat keresed, meg hibáztatsz...

Lépj túl, nézz előre, örülj hogy megszabadultál egy ilyen embertől! Legközelebb jobbat fogsz találni! És talán fel fogod az ilyen nyomorékokat ismerni és nem húznak be a csőbe.

2019. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nehéz ügy, én nagyon szerettem, többet láttam bele ,mint amilyen ember ő. Elég jószívű típus vagyok nem csalnék meg senkit , öszintén szerettem, így könnyű volt átvernie.
2019. jan. 25. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!