Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hibáztatom magam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hibáztatom magam, és hogy engedjem el az egészet?

Figyelt kérdés

Nem részletezném,évekig egy rossz kapcsolatba éltem egy férfival.

Többször voltunk 1-2 napot külön de mindig valahogy kibékültünk.

Most pár honapja vegleg vége, azt hittem megkönnyebbülök. Nem szerettsm már, de ott volt valami talán a megszokás. Az elején jól voltam,most viszont annyira fáj és annyira szörnyű. Nem tudok másra gondolni csak arra h mit csinálhattam rosszúl?? Mert ha valamit jól csinálsz szeretnek és becsülnek. Sehova se jartam az 5 év alatt mindent megcsinaltam a haztartasban kiszolgaltam teljesen, a munkan kivul csak o volt... Akkor mi lehet amiben hibaztam??? Nem értem es annyira szeretném tul tenni magam ezen.. De nem megy annyira bánt a dolog..


2019. jan. 25. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Amiben hibáztál, hogy kérdés nélkül engedte, hogy olyat tegyenek veled, ami neked nem fér bele. Vártál, reménykedtél, alkalmazkodtál, hisztiztél, minden stratégiát kipróbáltál, közben elúszott mindened +5 éved. Ugyan abban hibáztál, mint aki nyert egy kört pókerben, majd megkopasztották utána és ahelyett, hogy tudná mikor kell felállni az asztaltól, a "csak mégegy"-el megpróbálja visszanyerni amit veszített, de persze azt is elveszti.

Nem szégyen veszteni kérdező, de ha azt látod, hogy adott asztalnál csak veszíthetsz/lefejnek, akkor onnan állj fel, majd nyersz máskor, máshol.

32/f

2019. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van benne igazság, köszönöm a választ!
2019. jan. 26. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! En is voltam hasonló kapcsolatban, és en is elkezdtem keresni kétségbeesetten az okokat, hogy miért. En sem jártam el a végén sehova, csak ő volt nekem, és kezdtem belebolondulni, hogy neki pedig van élete.

Annyit megtanultam, hogy legközelebb bizony megtartom a saját életem is, mert ha elveszted önmagad, csak öt szolgálod, akkor a másik miért is szeret teged?

Igenis kell hogy legyen hobbi, baratok, családtagok, hogy megmaradjon benned, és ezáltal kettőtokben is a tűz!

Mint te is mondtad, rossz kapcsolat. Nem volt ott már szeretet sem. Ez eleve elég ok lenne arra, hogy ne kérdezgesd magad többe.

Itt az idő magadra fókuszálni. Megtalálni ki is vagy, ha nem csak egy barátnő.

En elkezdtem olvasni, oroszul tanulni, felkerestem a barátnőimet, nagy nehezen elmentem bulizni. Vettem új ruhákat, amikben jól éreztem magam.

Egyébként amikor jönnek a rossz érzések, pl. kétségbeesettség. Olyankor kérdezd meg, hogy miért is érzem en ezt a kétségbeesettséget? És vegyük azt, hogy azért, mert az agyad csak próbál megvédeni attól, hogy maganyosnak érezd magad. A negatív érzések, csak félreértett erzesek, csak megvédeni próbálnak. És ha már tudod mi az oka annak az érzésnek, csak helyettesítsd pozitív gondolattal. Pl ebben az esetben hálával, mert az agyad biztosítani próbálja, hogy jól legyél. Így a végén pozitívan gondolkozol, boldogabb vagy, ez meg is fog látszani rajtad.

Bocsi, ha kevésbé volt érthető.

2019. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!